9

Gazeta niebanalnie o muzyce – infomuzka.pl

Gazeta.pl rozpędza się w tworzeniu nowych serwisów. Po ostatnich ciachach.net i groszki.pl portal stworzył serwis o muzyce czyli Infomuzyka.pl. Infomuzyka – czyli niebanalnie o muzyce – jest „wreszcie” czymś więcej niż poprzednie kolorowe serwisy. I nareszcie ktoś zrobił serwis o muzyce gdzie zamiast oglądać rozebraną Dodę możemy przeczytać o nowej płycie Bruce Springsteena. Wprawdzie układ […]


Gazeta.pl rozpędza się w tworzeniu nowych serwisów. Po ostatnich ciachach.net i groszki.pl portal stworzył serwis o muzyce czyli Infomuzyka.pl.

Infomuzyka – czyli niebanalnie o muzyce – jest „wreszcie” czymś więcej niż poprzednie kolorowe serwisy. I nareszcie ktoś zrobił serwis o muzyce gdzie zamiast oglądać rozebraną Dodę możemy przeczytać o nowej płycie Bruce Springsteena.
Wprawdzie układ strony jest ten sam co w groszki.pl czy ciacha.net (no prawie taki sam) to jednak w tym przypadku pasuje on do przekazywanych treści. Przeważnie serwisy muzyczne w Polsce przeładowane są ilością zdjęć, obrazków, teledysków itp – infomuzyka jest bardziej stonowana i nastawiona na treści niż same multimedia.

Układ, kolory itp. są mniej ważne jeśli dostajemy ciekawe informacje – a w przypadku Infomuzyka na razie treści nie brakuje (recenzje, płyty, nowości, wydarzenia, video). Mamy nawet osobną sekcję na wywiady z artystami. Gazeta zaczyna również coraz lepiej wykorzystywać nowo modne tagi, filmy z youtube i inne elementy z nowych nurtów internetowych.

Jeśli infomuzyka.pl będzie naprawdę o niebanalnej muzyce (chociaż niestety już dostrzegłem Dodę na obrazku) i będzie trzymać się tego co jak na razie prezentuje ten serwis to będzie to na pewno ciekawe i odwiedzane przez internautów miejsce.

Informacje o serwisie znalezione na blip.pl (mam jeszcze kilka zaproszeń, jakby ktoś chciał proszę o komentarz).