Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Gazeta Live! Nowy "ryzykowny" projekt Agory

GM
Grzegorz Marczak
10

Gazeta.pl uruchomiła narzędzie ze streamem artykułów czyli Gazeta Live, strona odświeża się automatycznie pokazując najnowsze teksty z portalu. Co ciekawe możemy wybrać jakie kategorie artykułów nas interesują i w ten sposób odciąć się od nieczytanych tekstów (w moim przypadku desery, plotki i inne...

Gazeta.pl uruchomiła narzędzie ze streamem artykułów czyli Gazeta Live, strona odświeża się automatycznie pokazując najnowsze teksty z portalu. Co ciekawe możemy wybrać jakie kategorie artykułów nas interesują i w ten sposób odciąć się od nieczytanych tekstów (w moim przypadku desery, plotki i inne życia gwiazd).

Gazet w Live zdecydowała się na publikację dwóch dość ciekawych informacje. Przede wszystkim widzimy odsłony jakie generują artykuły (licznik obok liczby komentarzy) oraz informacje o jakich godzinach ile treści jest generowanych. Publikowanie tych danych to moim zdaniem dość ciekawy eksperyment, nie tylko czytelnicy ale i potencjalni kliencie będą mieli szansę zobaczyć "prawdziwy" zasięg artykułów.

Dlaczego w tytule napisałem, że to ryzykowny projekt? Co jeśli takiemu geekowi jak ja spodoba się ta strona bardziej niż strona główna portalu? Jest mniej reklam, mam odflitrowane śmieciowe teksty i czytam to co chcę i to co mnie interesuje. Ok, trzeba sobie trochę poprzewijać ale to dla mnie mniejszy problem niż przebijanie się przez główną stronę portalu.

Oczywiście to tytułowe ryzyko trzeba traktować z przymrużaniem oka bo nie na geekach zarabiają portale: )
Ciekawy projekt, lubię takie eksperymenty.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: