11

Garnek.pl w rękach GoldenLine

Nie wiem czy pamiętacie jeszcze serwis Garnek.pl, stworzył go Marek Futrega jeszcze w 2007 roku. Później serwis występował z tego co pamiętam pod skrzydłami o2 (współpraca), a teraz okazuje się że serwis został przejęty przez Goldenline (co sugeruje stopka na stronie głównej). Jest to już któraś z rzędu cicha inwestycja zespołu Goldenline, które szuka okazji […]


Nie wiem czy pamiętacie jeszcze serwis Garnek.pl, stworzył go Marek Futrega jeszcze w 2007 roku. Później serwis występował z tego co pamiętam pod skrzydłami o2 (współpraca), a teraz okazuje się że serwis został przejęty przez Goldenline (co sugeruje stopka na stronie głównej).

Jest to już któraś z rzędu cicha inwestycja zespołu Goldenline, które szuka okazji nie tylko na polskim ale i na pobliskich rynkach. Moim zdaniem bardzo ciekawe przejęcie tym bardziej, że z tego co wiem garnek bardzo ładnie się rozwijał. Dla wszystkich którzy nie znali wcześniej tego serwisu przytoczę opis autora:

W skrócie, jest to serwis na własne luźne zdjęcia, bez albumów, bajerów, migaczy i opłat. Taki, by czasem pokazać znajomym i światu, co u Ciebie – gdzie bywasz, kogo spotykasz, co jadasz na śniadanie (coś jak fotoblogi).

Za informacje dziękuję Janowi!