Moje przemyślenia

Garnek.pl w rękach GoldenLine

Grzegorz Marczak
Garnek.pl w rękach GoldenLine
11

Nie wiem czy pamiętacie jeszcze serwis Garnek.pl, stworzył go Marek Futrega jeszcze w 2007 roku. Później serwis występował z tego co pamiętam pod skrzydłami o2 (współpraca), a teraz okazuje się że serwis został przejęty przez Goldenline (co sugeruje stopka na stronie głównej). Jest to już która...


Nie wiem czy pamiętacie jeszcze serwis Garnek.pl, stworzył go Marek Futrega jeszcze w 2007 roku. Później serwis występował z tego co pamiętam pod skrzydłami o2 (współpraca), a teraz okazuje się że serwis został przejęty przez Goldenline (co sugeruje stopka na stronie głównej).

Jest to już któraś z rzędu cicha inwestycja zespołu Goldenline, które szuka okazji nie tylko na polskim ale i na pobliskich rynkach. Moim zdaniem bardzo ciekawe przejęcie tym bardziej, że z tego co wiem garnek bardzo ładnie się rozwijał. Dla wszystkich którzy nie znali wcześniej tego serwisu przytoczę opis autora:

W skrócie, jest to serwis na własne luźne zdjęcia, bez albumów, bajerów, migaczy i opłat. Taki, by czasem pokazać znajomym i światu, co u Ciebie – gdzie bywasz, kogo spotykasz, co jadasz na śniadanie (coś jak fotoblogi).

Za informacje dziękuję Janowi!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

goldenline