Gry

Gamescom 2014 – europejskie święto gier [Galeria]

Paweł Kozierkiewicz
10

Od wczoraj każdy kto ma na to ochotę, może zwiedzać obszerne hale targów Gamescom. Największe firmy z branży zjechały do Kolonii w Niemczech, aby pokazać swoje nadochodzące oraz najnowsze produkcje. Jak co roku, zainteresowanie targami jest ogromne. Od rana tłumy ludzi w każdym wieku ustawiają si...

Od wczoraj każdy kto ma na to ochotę, może zwiedzać obszerne hale targów Gamescom. Największe firmy z branży zjechały do Kolonii w Niemczech, aby pokazać swoje nadochodzące oraz najnowsze produkcje.

Jak co roku, zainteresowanie targami jest ogromne. Od rana tłumy ludzi w każdym wieku ustawiają się w wielkich kolejkach, aby wejść na teren wystawy. Zewsząd atakuje przybyłych głośna muzyka, feeria świateł i masa atrakcji. Przechodząc, a dokładniej przepychając się przez korytarze i hale, nietrudno napotkać graczy, którzy przebierają się za swoje ulubione postaci z gier.

Dla wielu nie lada gratką jest mozliowść przedpremierowego zagrania w nadchodzące produkcje. Do specjalnych stref ustawiają się jednak długie kolejki, w których trzeba stać niejednokrotnie po kilka godzin. Co bardziej doświadczeni odwiedzający zabierają ze sobą składane stołki.

Niemożliwe jest jednorazowe zobaczenie wszystkiego. Na odwiedzenie wszystkich miejsc potrzeba kilku dni. Nie raz trzeba przeciskać się w gigantycznym tłumie, albo odczekać kilka minut, aby w ogóle dostać się na schody prowadzące w wybrane przez nas miejsce. Odrobina cierpliwości jest jednak nagradzana możliwością udziału w wielkim show i zabawie jaką są targi Gamescom.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wiedżminGamescom