Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Świetna polska gra pojawi się w marcu w Games with Gold

PW
Paweł Winiarski
0

Jak co miesiąc pierwszy ze swoich „darmowych” gier w abonamentach konsolowych wysypuje się Xbox. Zobaczcie w co pogramy w marcu.

Superhot nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To polska produkcja charakteryzująca się innowacyjnym podejściem do mechaniki FPS-ów. Wyobraźcie bowiem sobie, że czas płynie tylko wtedy gdy się ruszacie lub używacie broni. Rzuca to zupełnie inne światło na gatunek, opowiadając jednocześnie całkiem fajną, choć zakręconą historię. Zdecydowanie najmocniejsze pozycja w marcowym zestawieniu Games with Gold. Grę będzie można pobrać przez cały marzec.

Trials of the Blood Dragon nie jest niestety Blood Dragonem, tylko dość dziwnym połączeniem dwóch światów. Mamy więc zręcznościowe „wyścigi pojazdów” znane z serii Trials w fantastycznym, staroszkolnym uniwersum znanym z Far Cry 3: Blood Dragon. Jeśli lubicie zręcznościówki, warto się tym tytułem zainteresować. Grę pobierzecie od 16 marca do 15 kwietnia.

Zdecydowanie gorzej prezentuje się oferta dla posiadaczy Xboksów 360. Od 1 do 15 marca zagracie w Meridę Waleczną, od 16 do 31 marca natomiast w Quantum Conundrum - i z tej dwójki zachęcałbym raczej do zapoznania się z drugą produkcją. Możecie to również zrobić posiadając jedynie Xbox One, gry na X360 udostępnione w usłudze Games with Gold są bowiem wstecznie kompatybilne.

Co sądzicie o marcowej ofercie „darmowych” gier w Games with Gold? W lutym nie było źle, choć chyba najlepsze miesiąca usługa ma już za sobą.  A jak odczucia graczy? Zobaczcie na oceny filmu na YouTube, tysiąc łapek w górę, tysiąc łapek w dół - komentarze są raczej na "nie", choć wiele osób podnosi, że Superhot to świetny tytuł.

Najbardziej jestem jednak ciekawy co zaoferuje obóz niebieskich - ostatnia oferta PlayStation Plus też nie była rewelacyjna. Kilka dni temu po sieci krążyła informacja o tym, że jakiś hiszpański YouTuber dowiedział się czegoś na temat marcowej oferty i podobno będzie ona najlepsza od startu całej usługi. Najgorsze jest jednak to, że związane z grami media (również polskie) zrobiły z tego artykuły, co tylko niepotrzebnie buduje wygórowane oczekiwania względem „darmowych” gier w ofercie abonamentowej. Trzeba bowiem pamiętać, że to jedynie dodatek do płatnego trybu rozgrywek sieciowych. Ja przynajmniej tak do niego podchodzę

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: