Telekomy

Game Pass nowa usługa w Orange Flex. Granie i oglądanie grania bez zużywania transferu danych

Grzegorz Ułan
13

Orange poinformował dziś o udostępnieniu nowej usługi w Orange Flex - Game Pass, która pozwala grać w niektóre gry czy oglądać jak ktoś gra bez zużywania transferu danych.

Ładnie rozwija się nam ten Orange Flex, do świetnych usług pozwalających korzystać bez zużywania transferu danych z komunikatorów czy mediów społecznościowych - Social Pass, oglądania filmów i seriali - Video Pass czy słuchania muzyki - Music Pass, dołącza Game Pass.

Na urządzeniach mobilnych gramy coraz więcej. Aby sprawnie i bez przeszkód grać online, przyda się spora paczka GB. Już od dzisiaj w Orange Flex dostępny jest Game Pass, który pozwala na korzystanie z wybranych serwisów gamingowych bez limitu danych. Użytkownicy Flexa mogą samodzielnie aktywować tę usługę w aplikacji po zaktualizowaniu jej do najnowszej wersji.

Na początek zestaw gier czy serwisów gamingowych nie jest może imponujący, ale Orange zapowiada sukcesywne poszerzanie tego portfolio. Na dziś bez zużywania transferu danych możecie korzystać z takich serwisów jak Twitch i Discord oraz grać w mobilne gry Pokemon GO, Harry Potter Wizards Unite czy Clash Royale.

Jaki jest koszt usługi? Mamy tu trzy plany, jeśli chcemy tylko sprawdzić, ile danych uda nam się zaoszczędzić dzięki Game Pass, możemy aktywować usługę na jeden dzień za 1 zł, tygodniowy dostęp kosztuje 5 zł, a miesięczny 10 zł. Game Pass dostępny już jest w aplikacji mobilnej Orange Flex na Androida i iOS, można go włączyć w głównym oknie obok usługi Video Pass, a podgląd zaoszczędzonych GB sprawdzicie w menu w zakładce - Zużycie danych.

Użytkownicy Klubu Flex będą mogli jeszcze w tym miesiącu aktywować ją na 30 dni za połowę ceny, czyli za 5 zł.

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu