Antyweb Poleca

FPGA Hackathon&Conference 2022 - zostały ostatnie dni, by wziąć udział w wydarzeniu!

Redakcja Antyweb
FPGA Hackathon&Conference 2022 - zostały ostatnie dni, by wziąć udział w wydarzeniu!
0

Rejestracja na trzecią edycję FPGA Hackathon&Conference już otwarta na stronie www.fpgahackathon.com. FPGA Hackathon&Conference to 3-dniowe wydarzenie stworzone przez pracowników Krakowskiego Centrum Technologicznego Nokia dla wszystkich osób zainteresowanych nowymi technologiami, szczególnie technologią FPGA, która znajduje szerokie zastosowanie w rozwoju telekomunikacji.

Wydarzenie stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń, wiedzy i networkingu. Łączy biznes ze środowiskiem akademickim. Każdy - zarówno studenci, jak i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem znajdą coś dla siebie. Celem wydarzenia jest prezentacja najnowszych trendów technologicznych, dzięki którym usprawniamy telekomunikację i branżę IT.

Dodatkowo 24-godzinny hackathon daje możliwość przetestowania swoich umiejętności i wykorzystania wiedzy w praktyce. W tym roku kontynuujemy misję na Marsie, którą zaczęliśmy w 2020 roku przez osiedlenie się na Czerwonej Planecie, a następnie stworzenie nowej cywilizacji. Tym razem uczestnicy stworzą Pomocników, którzy usprawnią codzienne życie mieszkańców.

Organizatorzy i sponsorzy wydarzenia zapewniają niezbędne oprogramowanie do rozwiązania zadań. Na uczestników czekają nagrody.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Na konfederację zapraszamy wszystkich pasjonatów nowych technologii, niezależnie od poziomu doświadczenia. W hackathonie mogą wziąć udział zespoły 2-3 osobowe. Można zgłaszać się indywidualnie, a organizatorzy dobiorą zespół spośród zgłoszeń. Potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu technologii FPGA i własny komputer. Wydarzenie jest bezpłatne.

Rejestracja na Konferencję trwa od 10 października 2022 do 21 listopada 2022, nastomiast na Hackathon FPGA 2022 można zarejestrować się do 7 listopada 2022 na oficjalnej stronie internetowej. Wszystkie najświeższe informacje dotyczące wydarzenia można śledzić na Facebooku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu