Antyweb Poleca

Antyweb cały na czarno. Musisz to zobaczyć!

Grzegorz Marczak
Antyweb cały na czarno. Musisz to zobaczyć!
27

Pamiętam, że przy bardzo ciepłym przyjęciu nowego Antyweb wiele osób zwracało uwagę, że brakuje dark mode czyli wersji strony, dla osób które lubią czytać biały tekst na ciemnym tle. Nie da się zresztą ukryć, że dark mode stał się bardzo popularny zarówno wśród aplikacji jak również stron internetowych - łącznie z tym, że oferują go również mobilne systemy operacyjne.

Dziś prezentujemy więc wersję Antyweb z dark mode. Muszę powiedzieć o ile nie jestem specjalnym zwolennikiem czytania na "czarnym" to z naszymi mocno ciemnymi nagłówkami wygląda to naprawdę dobrze:

Wdrożyliśmy dark mode w wersji pełni automatycznej dostosowującej się do waszych ustawień na urządzeniach mobilnych. Jest oczywiście też możliwość ręcznego przełączania. W trybie desktopowym jest to przesuwany przycisk umieszczony obok menu. Na urządzeniach mobilnych opcja ta znajduje się natomiast w tak zwanym hamburger menu.

Mam nadzieję, że czarny Antyweb się wam spodoba. Gdybyście zauważyli jakieś błędy czy problemy z tym trybem prośba o informacje w komentarzu do tego tekstu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu