Podcast Antyweb Po Godzinach

Jaki będzie nowy sezon Formuły 1? Rozmawiamy z ekspertami Viaplay

Konrad Kozłowski
Jaki będzie nowy sezon Formuły 1? Rozmawiamy z ekspertami Viaplay
11

Lada moment startuje nowy sezon Formuły 1. Tegoroczna rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, także dlatego że w Polsce zmagania kierowców i zespołów będziemy śledzić na nowej platformie Viaplay. Rozmawiamy z Aldoną Marciniak i Mikołajem Sokołem o tym, co nas czeka.

Czy zwycięstwo Maxa Verstappena jest już przesądzone po testach w Bahrajnie? Niektórzy nie dostrzegają faworyta do mistrzowskiego tytułu w nikim innym, ale czy naprawdę jego zespołowy kolega Perez albo Hamilton, Russel, Leclerc czy Sainz tak łatwo oddadzą pole bez walki? Po raz pierwszy w historii polskich transmisji nasi rodacy gościli na przedsezonowych testach, a wszystkie transmisje można było oglądać na Viaplay - w miejscach niedostępnych dla kibiców gościli Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół. Podczas wyścigowego weekendu na miejscu będzie natomiast Aldona Marciniak. Czy już wtedy przekonamy się, czy nasze przewidywania się sprawdzą?

W dzisiejszym odcinku usłyszycie właśnie Aldonę i Mikołaja, którzy rozmawiali z nami o sportowych, ale nie tylko aspektach Formuły 1. Jakie zmiany techniczne nastąpiły, co sądzą o serialu Netfliksa "Jazda o życie", którego 5. sezon chwilę temu ukazał się na platformie oraz czy Formuła 1 przeżywa najlepszy okres w swojej historii? Wywiad z Aldoną Marciniak i Mikołajem Sokołem do odsłuchania poniżej.

Aldona Marciniak i Mikołaj Sokół - eksperci o nowym sezonie Formuły 1

 

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcast