Gry

Final Fantasty VII Remake w świetnym zwiastunie. Starzy bohaterowie nie zawodzą

Weronika Makuch
Final Fantasty VII Remake w świetnym zwiastunie. Starzy bohaterowie nie zawodzą
3

W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun Final Fantasty VII Remake. Zawiera nowe fragmenty rozgrywki.

Pierwsze plotki o nowej wersji kultowego Final Fantasty VII wywołały niemałe poruszenie. Po zaprezentowaniu pierwszego zwiastuna na E3 2019 w sieci wrzało. Fani wprost nie mogli doczekać się oficjalnej premiery. Jak na razie zaplanowana jest na 3 marca 2020 roku. Trzeba trzymać kciuki, aby nie została w żaden sposób przesunięta. W sieci zadebiutował nowy zwiastun gry. Dodano do niego kilka smaczków dla oczekujących fanów.

Final Fantasty VII powraca 3 marca 2020 roku

Gra na najnowszym materiale prezentuje się świetne. Odświeżona oprawa zdecydowanie robi robotę, jak mawia młodzież. Większy budżet zdecydowanie robi swoje. W nowym zwiastunie nie brakuje walki z bossem Reno, minigier z grą w rzutki oraz siłownią, prezentacji walki czy hologramu Shinry. Zdecydowanie robi się coraz ciekawiej. Oczywiście to jeszcze nie wszystko. Do premiery gry zostało pół roku. Kampania reklamowa dopiero się rozkręca. Z pewnością dostaniemy jeszcze wiele materiałów. Jestem bardzo ciekawa hybrydowego systemy walki, który połączy czas rzeczywisty z taktycznymi elementami z turowego oryginału. Na papierze wygląda to naprawdę dobrze.

Final Fantasy od producentów Wiedźmina. To może być hit wśród seriali

Twórcy od początku mówią, że chcą zrobić coś więcej niż odświeżenie starocia. Marzy im się definiowanie gatunku i rozpoczynanie nowej ery. Czy faktycznie pójdzie im tak świetnie, przekonamy się dopiero po premierze. Oczekiwania już teraz są bardzo wysokie. Dużą siłą z pewnością będzie tu sentyment oraz to, co w grze lata temu było najlepsze, czyli fabuła. Po swojej premierze Final Fantasty VII zaczęło wytyczać nowe szlaki, na zawsze zapisując się w historii gier wideo.

Nigdy nie grałem w Final Fantasy, ale już wiem, że XV nie odpuszczę

Głównym bohaterem gry jest Cloud Strife. To były żołnierz i najemnik, który dołącza do ruchu oporu Avalanche. Wraz z nim będziemy przemierzać świat zwany Gaia. Przemysłowe technologie łączą się w nim z tradycyjnymi elementami znanymi z fantastyki. Cloud i jego towarzysze występują przeciwko potężnej korporacji Shinra. Złoczyńcy dla zysku eksploatują energię życiową planety, co oczywiście może doprowadzić do zagłady świata. Przed graczem stoi więc spore wyzwanie. Znów trzeba uratować wszystko i wszystkich! Remake zostanie podzielony na kilka części. Nadchodząca, czyli pierwsza z nich, skupi się na wydarzeniach w mieście Midgar. Opowie tym samym historię oryginału, znacznie ją rozbudowując.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu