E-sport

Film o Wiktorze „TaZie” Wojtasie, jednym z najlepszych e-sportowców na świecie

Grzegorz Marczak
Film o Wiktorze „TaZie” Wojtasie, jednym z najlepszych e-sportowców na świecie
4

Zapraszam do obejrzenia świetnego materiału o Wiktorze „TaZie” Wojtasie, legendarnym graczu sceny Counter Strike. Jednym z najlepszych zawodników CS GO na świecie, który z dużymi sukcesami prowadzi polską ekipę Virtus.pro. Nagranie zostało przygotowane przez zespół DreamHacka jako jedno z serii...

Zapraszam do obejrzenia świetnego materiału o Wiktorze „TaZie” Wojtasie, legendarnym graczu sceny Counter Strike. Jednym z najlepszych zawodników CS GO na świecie, który z dużymi sukcesami prowadzi polską ekipę Virtus.pro.

Nagranie zostało przygotowane przez zespół DreamHacka jako jedno z serii przestawiających najlepszych graczy CS na świecie.

Dlaczego polecam ten film? Przede wszystkim ostatnio bardzo wkręciłem się w CS GO i przez to jeszcze bardziej doceniam osiągnięcia Virtus.pro. Co jednak ważniejsze znam osobiście TaZ-a i potwierdzam, że jest to wyjątkowy zawodnik, nie tylko ze względu na umiejętności, ale też charyzmę i umiejętność prowadzenia drużyny.

https://www.youtube.com/watch?v=ugIxMrrCt_8

Ps. Trzymam kciuki za Virtus.Pro na trwającym właśnie DreamHack Cluj-Napoca 2015. Wyszliśmy na razie na pierwszym miejscu z bardzo mocnej grupy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu