Felietony

FIFA, NBA, Battlefield wszystko po 0,99 EUR! Promocja EA w App Store

Grzegorz Marczak
FIFA, NBA, Battlefield wszystko po 0,99 EUR! Promocja EA w App Store
2

Nie wiem od kiedy dokładnie trwa promocja EA na gry na iPhona i iPada ani kiedy się zakończy. Wiem natomiast, że każdy fan gier mobilnych powinien się nią zainteresować. W ofercie promocyjnej EA jest aż 70 tytułów a większość z nich w cenie 0,99 eurocentów za grę (łącznie z pozycjami na iPada). D...

Nie wiem od kiedy dokładnie trwa promocja EA na gry na iPhona i iPada ani kiedy się zakończy. Wiem natomiast, że każdy fan gier mobilnych powinien się nią zainteresować. W ofercie promocyjnej EA jest aż 70 tytułów a większość z nich w cenie 0,99 eurocentów za grę (łącznie z pozycjami na iPada).

Dzięki tej akcji większość dobrych tytułów EA jest już na szczycie listy najpopularniejszych gier w App Store. W promocyjnej ofercie znajdziemy takie przeboje jak Need for Speed, Battlefield, Fifa 11, NBA 11, Sims 3, Skate IT itp.

W przypadku gier gameloft bardzo się rozczarowałem jeśli chodzi o jakość wykonania. Natomiast gry EA wyglądają świetnie no i stoi za nimi duża i popularna wśród graczy marka. Poniżej przedstawiam listę tytułów EA w promocji na iPada (za dużo jest ich aby wymieniać również iPhonowe gry)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleApp StoreGryiPad