AntywebTV

To dla nas strasznie fajne uczucie. Na AntywebTV jest Was już 5000, dziękujemy

Paweł Winiarski
To dla nas strasznie fajne uczucie. Na AntywebTV jest Was już 5000, dziękujemy
26

W późny piątkowy wieczór licznik subskrypcji na AntywebTV pokazał 5 tysięcy. Mało? Dla nas to dużo, bo każdy z tych subskrybentów to nie kolejna cyferka, ale widz z krwi i kości, któremu chcemy pokazywać fajne rzeczy, z którym chcemy dyskutować i zatrzymać go na naszym kanale. Z tej okazji chciel...

W późny piątkowy wieczór licznik subskrypcji na AntywebTV pokazał 5 tysięcy. Mało? Dla nas to dużo, bo każdy z tych subskrybentów to nie kolejna cyferka, ale widz z krwi i kości, któremu chcemy pokazywać fajne rzeczy, z którym chcemy dyskutować i zatrzymać go na naszym kanale.

Z tej okazji chcieliśmy Wam bardzo podziękować za zaufanie, którym obdarzyliście naszą ekipę pojawiającą się na AntywebTV i zachęcić do dalszego oglądania naszych materiałów, bo nie dość, że nie zamierzamy przestawać, to chcemy robić dla Was jeszcze lepsze wideo.

Jako osoba, która (z jednym wyjątkiem) odpowiedzialna była za nagranie i zmontowanie wszystkich filmów na naszym kanale, chciałem Wam podziękować zarówno za pochwały, jak również zwracanie uwagi na techniczne błędy lub niedociągnięcia - bo to dzięki nim nasz kanał jest lepszy. Chłopakom natomiast dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość, bo mimo tego, że każdy materiał nagrywamy w naprawdę fajnej atmosferze, to zdarzało mi się podczas tego procesu zajść im czasem za skórę.

Za sprzęt wideo dziękujemy firmie Sony, a Was - jak zawsze - zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Antywebtv