Gry

Antagonista z Breaking Bad oficjalnie przeciwnikiem w Far Cry 6

Weronika Makuch
Antagonista z Breaking Bad oficjalnie przeciwnikiem w Far Cry 6
16

Kolejny wyciek w branży gier. Tym razem trafiło na Far Cry 6 od Ubistoftu. Wiemy już, kto pojawi się w grze i kiedy produkcja pojawi się na rynku.

W Far Cry 6 pojawi się Giancarlo Esposito. Jeżeli jego nazwisko nic wam nie mówi, to spróbujcie przypomnieć sobie Breaking Bad i Zadzwoń do Saula. Kojarzycie Gusa Fringa? Na pewno tak. To właśnie ten aktor zagrał głównego antagonistę w nadchodzącej odsłonie serii Far Cry od Ubisotfu. W PS Storze pojawiła się okładka gry, jej opis oraz data premiery. Znamy już więc niemal wszystkie podstawowe informacje.

Premiera Far Cry 6 18 lutego 2021

Far Cry 6 w sklepie PlayStation pojawi się zimą przyszłego roku, konkretnie 18 luego 2021 r. Gra umożliwi bezpłatną aktualizację z wersji z PlayStation 4 na PlayStation5. Nie wiemy na ten moment, czy na to samo mogą liczyć posiadacze Xboxów, ale byłoby bardzo dziwnym, gdyby tak się nie stało. Fani Microsoftu powinni raczej spać spokojnie. Na ten moment nie pojawił się jeszcze zwiastun produkcji. W tę niedzielę Ubisoft organizuje własną prezentację, na której Far Cry 6 zapewne się pojawi.

Nieważne, ile mamy lat – w czasie kwarantanny będziemy grać w grę

Głównym przeciwnikiem naszego bohatera będzie niejaki Anton Castillo (w tej roli Giancarlo Esposito). Będzie on dyktatorem tajemniczego „tropikalnego raju, w którym zatrzymał się czas”. Wyspa nosi nazwę Yara, jej stolicą jest Esperanza. Lokacja na pewno zachwyci nas widokami, a sama mapa na pewno będzie największą ze wszystkich, które Far Cry do tej pory nam zaprezentował. Mamy przedzierać się zarówno przez miasto jak i dżungle czy plaże. Dzieciak z okładki to syn dyktatora – Diego. Wspiera on rządy swojego ojca, przekonamy się jeszcze w jaki sposób. My, a raczej nasz bohater, Dani Rojas, będzie musiał oczywiście wyzwolić lud spod twardej ręki dyktatora. W szóstej odsłonie serii wrócą najemnicy znani z poprzedniej odsłony.

Rozgrywka z Assassin’s Creed Valhalla trafia do sieci i szybko rozczarowuje

Szczerzę liczę, że Far Cry 6 będzie świeżym oddechem dla serii. Piątka starała się wybić z pewnych schematów, ale nie zrobiła tego perfekcyjnie. Oczywiście jeśli Ubisoft po raz kolejny wypuści odgrzewany kotlet w tej samej otoczce, ten i tak stanie się hitem. Czy jednak nie byłoby trochę przyjemniej, gdyby firma nas czymś zaskoczyła, jednocześnie będąc w stanie zachować dobrze znany sobie klimat? Mam szczerą nadzieję i naprawdę im kibicuję, bo nie chciałabym jeszcze raz zawieść się na produkcji z serii Far Cry.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu