Samsung

Fantastycznie wygląda ten nowy smartwatch Samsunga [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Fantastycznie wygląda ten nowy smartwatch Samsunga [prasówka]
30

Pracownicy Samsunga chyba sami nie mogą już doczekać się premiery nowego smartwatcha, bo wrzucają do sieci zdjęcia z nim. Tak zrobił  Dennis Miloseski, wiceprezes amerykańskiego Samsung Design oraz szef Samsung Mobile UXCA. Trzeba przyznać, ze jest czym się chwalić, bo zegarek wygląda obłędnie. Zdj...

Pracownicy Samsunga chyba sami nie mogą już doczekać się premiery nowego smartwatcha, bo wrzucają do sieci zdjęcia z nim. Tak zrobił  Dennis Miloseski, wiceprezes amerykańskiego Samsung Design oraz szef Samsung Mobile UXCA. Trzeba przyznać, ze jest czym się chwalić, bo zegarek wygląda obłędnie.

Zdjęcia smartwatcha S2

Zegarek, zgodnie z wcześniejszymi przeciekami wyposażono w okrągłą tarczę. Design jest minimalistyczny i bardzo opływowy. Widać, ze całość bardzo elegancko i subtelnie przylega do nadgarstka. W oczy rzuca się też bardzo przyjemna dla oka tarcza (zapewne jedna z wielu). O samym urządzeniu wiemy póki co niewiele. Na pewno będzie ono miało interaktywną obręcz, która pozwoli w pewnym stopniu wydawać polecenia. Wcześniej dowiedzieliśmy się też, że zostanie ono przystosowane do współpracy z każdym urządzeniem z Androidem - nie tylko Samsungami. Pojawiły się też pewne informacje o specyfikacji: Exynosie 3472 1,2 GHz oraz obecności modułu 3G.

Więcej Androida Wear na IFA

Wszystko wskazuje na to, że targi IFA będą miejscem debiutu kolejnych urządzeń z systemem Android Wear. Swoje propozycje przygotowują czołowi producenci z tego segmentu: ASUS, LG, Motorola, Huawei. Ten ostatni prawdopodobnie ostatecznie wprowadzi na rynek Huawei Watcha. Motorola powinna zaprezentować Moto 360 drugiej generacji. LG pozostaje niewiadomą, a ASUS ma w zanadrzu Zenwatcha 2, którego ujawniono kilka miesięcy temu. Będzie zatem dość gorąco na tym polu. Pierwsze przecieki sugerują obecność przynajmniej czterech urządzeń z Androidem Wear. Będziemy tam, więc sprawdzimy.

Add to Slack

Slack wychodzi do internetu i prezentuje przycisk "Add to Slack". Rozwiązanie to może być implementowane na podobnej zasadzie jak chociażby facebookowy "Like". Za pomocą takiego guziczka użytkownicy będą mogli dodawać treści do Slacka bez konieczności opuszczania aktualnie używanej aplikacji. I tak serwisie przechowywania plików w chmurze możliwe będzie wysłanie dowolnych danych bezpośrednio do Slacka jednym kliknięciem, a na stronie www - wybranego artykułu. Co więcej, twórcy poinformowali, że posiadacze darmowych kont mogą teraz zintegrować swojego Slacka nie z pięcioma, a z dziesięcioma zewnętrznymi usługami. To z całą pewnością dobre wieści.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu