Komputery i laptopy

Zobaczcie jak wygrałem z Przemkiem Pająkiem w FIFA 16

Grzegorz Marczak
Kliknij, aby włączyć dźwięk
9

Ustawka miała proste reguły, gramy w FIFA 16, między-redakcyjny mecz, czyli Antyweb vs Spidersweb. Gramy w Fan Roomie Saturna, specjalnym miejscu, gdzie można pograć i pooglądać mecze w towarzystwie najnowszych technologii. Nasze zmagania możecie obejrzeć na wideo. Spotkanie zakończyło się remise...

Ustawka miała proste reguły, gramy w FIFA 16, między-redakcyjny mecz, czyli Antyweb vs Spidersweb. Gramy w Fan Roomie Saturna, specjalnym miejscu, gdzie można pograć i pooglądać mecze w towarzystwie najnowszych technologii.

Nasze zmagania możecie obejrzeć na wideo. Spotkanie zakończyło się remisem natomiast nie mogę pominąć faktu, że w finałowym pojedynku złoiłem koledze z Sosnowca skórę. Koledzy z Spidersweb wspominają coś o najpiękniejszej bramce turnieju, ale umówmy się liczy się wynik końcowy, a akurat w tym meczu był on po stronie Antyweb.

Oczywiście rywalizacja była pół żartem pół serio, bo tak naprawdę chodziło o fajną zabawę w fajnym miejscu.

I właśnie o to w tej akcji chodzi. Fan Room mistrzowskiej Technologii to pomysł firmy Saturn na to aby przybliżyć wszystkim zainteresowanym to, co tak naprawdę dziś oferują nowe technologie, jeśli chodzi o nasze mieszkania.

Przy okazji spotkania ze znajomymi (pobyt w Fan Roomie można wygrać w konkursie) możemy więc pograć na super dużym 65-calowym telewizorze OLED, do którego podłączony jest kapitalnie grający zestaw audio. Możemy posłuchać muzyki w dobrych słuchawka czy obejrzeć robota czyszczącego mieszkanie w akcji (a po chipsach i innych dodatkach, które spożywamy podczas oglądania meczu przyda się w sam raz). Do tego tak jak na każde towarzyskie spotkanie kibiców przystało mamy do dyspozycji pełną lodówkę z chłodnymi napojami, niektóre nawet zawierają małe ilości alkoholu - no ale jak oglądać mecz bez piwa?

Fan Room, w którym graliśmy mieści się w apartamentach przy ulicy Grzybowskiej. 4-pokojowy apartament z widokiem na panoramę warszawy robi naprawdę duże wrażenie. Tym bardziej, że jak wspomniałem każdy z was może z niego skorzystać wraz z ekipą znajomych. W tym Fan Room sprawdza się bardzo dobrze, te kilka godzin, które spędziliśmy tam grając w FIFA 16 wspominam bardzo przyjemnie.

Aby móc skorzystać z Fan Rooma i zarezerwować go na konkretny dzień dla siebie oraz znajomych, musicie wziąć udział w konkursie. Codziennie można grać o rezerwację Fan Roomu na inny, wybrany dzień. Zadanie konkursowe: napisz, z kim wybrałbyś się do Fan Roomu i dlaczego to właśnie Wy powinniście tam trafić. Poza nagrodami w postaci rezerwacji Fan Roomu, na koniec zostanie również wybrana 1 praca, która wygra 1 zestaw: TV + soundbar.

---

Tekst powstał przy współpracy z marką Saturn.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Spider's Web