0

Facebook na Androida z nowymi opcjami dodawania zdjęć

Jeśli często wykorzystujecie mobilną wersję Facebooka do robienia zdjęć i przesyłania ich na swoje konto FB, nie wiem, z różnego rodzaju imprez, spotkań czy wyjazdów, ucieszy Was wczorajsza aktualizacja tej aplikacji. Teraz już przed wysłaniem zdjęcia możemy je otagować lub opatrzyć imieniem i nazwiskiem, a podczas publikacji wybrać z paska przycisków folder, w którym ma […]


Jeśli często wykorzystujecie mobilną wersję Facebooka do robienia zdjęć i przesyłania ich na swoje konto FB, nie wiem, z różnego rodzaju imprez, spotkań czy wyjazdów, ucieszy Was wczorajsza aktualizacja tej aplikacji.

Teraz już przed wysłaniem zdjęcia możemy je otagować lub opatrzyć imieniem i nazwiskiem, a podczas publikacji wybrać z paska przycisków folder, w którym ma być umieszczone zdjęcie. Możliwe to też jest w przypadku wielu zdjęć już zrobionych. Zaznaczamy w naszej galerii wszystkie zdjęcia, które chcemy dodać jako album do Facebooka, nadajemy znacznik, wybieramy folder i publikujemy.

Aktualizacja dostępna jest w Google Play.

Partner sekcji mobilnej:


Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a

Patronem sekcji Mobile jest Sony Mobile, producent Xperia™ T – smartfona sprawdzonego przez Jamesa Bonda. Xperia T wyposażona została w najlepszy ekran HD o przekątnej 4,6 cala z technologią Mobile BRAVIA® Engine oraz doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP z funkcją fast capture.

Smartfon napędza dwurdzeniowy procesor najnowszej generacji o taktowaniu 1,5 GHz, zapewniający dłuższe życie baterii, szybkie działanie i ultra-ostrą grafikę.