Ciekawe strony

Zmiany w Google Analytics

5

Zawsze uważałem, że Google analytics to bardzo dobre narzędzie. Jestem użytkownikiem tej aplikacji od samego początku, jednocześnie korzystam również z statystyk Gemiusa - ale jeśli chodzi o wygodę i szybkość uzyskania informacji to Google analytics zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Przed ch...

Zawsze uważałem, że Google analytics to bardzo dobre narzędzie. Jestem użytkownikiem tej aplikacji od samego początku, jednocześnie korzystam również z statystyk Gemiusa - ale jeśli chodzi o wygodę i szybkość uzyskania informacji to Google analytics zawsze stawiałem na pierwszym miejscu.

Przed chwilą sprawdzając statystyka dla Canon Board przywitał mnie nowy dużo ładniejszy oraz jeszcze bardziej przejrzysty interfejs. Zmiana, która już na początku rzuca się w oczy to wygodne w czytaniu podsumowania statystyk, które znajdują się pod grafami.


Google dashboard


Google Visotors overivew

Zmian nie ma sensu opisywać – każdy kto jest użytkownikiem tych statystyk powinien po prosty zapoznać się z ich interaktywnym opisem przygotowanym przez google.

Stary interfejs będzie dostępny jeszcze przez jakiś czas – prawdopodobnie do momentu, aż wszyscy użytkownicy nie zostaną przemigrowani.

Nie wiem jak dużo zmian w swoich aplikacjach i systemach jest w stanie wprowadzać jednocześnie Google ale nawet jak na tak dużą firmę z potężnym budżetem to tempo jest to dość zaskakujące.

Ps. Na obrazkach są statystyki serwisu Canon Board (nie są one tajne więc śmiało mogę się chwalić :) )

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: