Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Ciekawe strony

Last.fm Video !

2

Last.fm – radio internetowe i jednocześnie serwis z rekomendacjami muzycznym niedługo uruchomi funkcjonalność, która pozwoli nam rekomendować filmy (tak samo jak do tej pory jest z muzyką) video oraz budować własne kanały z ulubionymi filmami. Dodatkowo nasze preferencje, co do tego, jakie filmy n...


Last.fm – radio internetowe i jednocześnie serwis z rekomendacjami muzycznym niedługo uruchomi funkcjonalność, która pozwoli nam rekomendować filmy (tak samo jak do tej pory jest z muzyką) video oraz budować własne kanały z ulubionymi filmami. Dodatkowo nasze preferencje, co do tego, jakie filmy nam się podobają będą mogły być budowane również na bazie naszych ulubionych utworów muzycznych.

Last.fm negocjuje również z EMI, Wagnerem, Universal i Sony w sprawie dostarczania treści ale już nie tylko muzycznych ale również filmów.

Mashable podaje, że w interecie rozchodzi się też plotka o możliwości przejęcia Last.fm przez Viacom za kwotę 450 milionów dolarów. Viacom jest firmą, która za wszelką cenę chce podjąć rękawicę jaką jest zagrożenie pozycji Youtube w internecie (jest to sama firm, która jako pierwsza pozwala youtube do sądu).

Szaleństwo zakupów już się kończy czy to dopiero początek? Patrząc po rynku widać jeszcze kilka bardzo dobrych serwisów, które cały czas czekają na przejęcie.

Pytanie kiedy przyjdzie pierwsza korekta?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: