Sport

Polak w Formule 1 - zobacz cały weekend wyścigowy za darmo w F1 TV Pro

KK
Konrad Kozłowski
8

Już w tę niedzielę odbędzie się pierwszy wyścig Formuły 1 w sezonie 2019. Weekend wyścigowy trwa od kilku godzin, a wszystkie sesje treningowe, kwalifikacje oraz niedzielny wyścig, można obejrzeć za darmo w usłudze F1 TV Pro.

Podobnie jak przy rozgrywkach NHL oraz rajdach WRC, nadszedł czas na samodzielną i niezależną usługę streamingową poświęconą Formule 1. F1 TV wystartowała nieco wcześniej, ale dopiero z początkiem sezonu zaczyna kusić fanów, bo przed nami niezwykle ciekawie zapowiadające się kilka miesięcy. Zrozumiałe jest jednak, że nie każdy jest gotowy na wydatek rzędu 65 euro za cały sezon lub 8 euro za miesięczny dostęp, nie wiedząc, czy usługa spełnia jego oczekiwania. Dobra wiadomość jest taka, że za pierwsze 7 dni nie zapłacicie teraz ani grosza.

Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy zarejestrują się i podadzą dane do rozliczenia - po 7-dniowym okresie nie będą zobligowani do sięgnięcia po pełną ofertę. Jakie możliwości oferuje usługa?

NA F1 TV Pro możemy oglądać na transmisję na żywo z każdego wyścigu, kwalifikacji i sesji treningowych. Do naszej dyspozycji, w ramach transmisji, są kamery z bolidu każdego kierowcy oraz radio każdej z ekip, więc możemy z większą uwagą śledzić każdego z zawodników. Dodatkowo, na żywo obejrzymy także wyścigi F2, F3 i Porsche Supercup.

Poza materiałami na żywo, obejrzymy naprawdę sporo materiałów na żądanie: pełne wyścigi, highlightsy, ujęcia ze wszystkich kamer na bolidach, powtórki z F1, F2, F3 i Porsche Supercup. Otworem stoi także przed nami archiwum F1 oraz wszystkie statystyki czasowe, w tym w czasie rzeczywistym, a także zużycie opon.

Ceny za dostęp do F1 TV Pro wynoszą, jak już pisałem, 64,99 euro za rok z góry i 7,99 euro miesięcznie. Cały czas możecie aktywować konto i sprawdzić działanie usługi przez tydzień - w weekend wyścigowy, a później oglądając powtórki, podsumowania itp. - więc chyba zdążycie zdecydować, czy F1 TV Pro spełni Wasze oczekiwania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu