25

Evernote zaprosił Antyweb do San Francisco!

Miło jest otrzymać bezpośrednie zaproszenie od Evernote na ich coroczną imprezę organizowaną w San Francisco, jeszcze milej kiedy koledzy z Evernote pokrywają wszelkie koszty :) Cieszy mnie fakt, że AW jest doceniane jako medium również poza granicami PL. Jest więc powód do pochwalenia się. W Kalifornie spędzę kilka dni między innymi na konferencji Evernote Trunk […]

Miło jest otrzymać bezpośrednie zaproszenie od Evernote na ich coroczną imprezę organizowaną w San Francisco, jeszcze milej kiedy koledzy z Evernote pokrywają wszelkie koszty :) Cieszy mnie fakt, że AW jest doceniane jako medium również poza granicami PL. Jest więc powód do pochwalenia się.

W Kalifornie spędzę kilka dni między innymi na konferencji Evernote Trunk Conference. To spotkanie developerów, partnerów i użytkowników tej platformy. Podczas samej imprezy odbędzie się też finał zmagań developerów którzy nadesłali do konkursu ok 200 aplikacji zbudowanych w oparciu o Evernote (z tego co pamiętam były też polskie zgłoszenia między innymi od ekipy Saveup). Zapowiada się więc świetna impreza na której będzie okazja poznać sporo ciekawych ludzi i firm.

Piszę o tym też dlatego, że chciałbym podczas takich spotkań promować trochę Polskę i również dobre polskie startupy. W planach mam też zaproszenie Evernote na Generation Mobile 2013 (niedługo ruszymy z wczesną rezerwacją) oraz pytanie czy nie chcieliby do mapy swoich spotkań Devcupowych dodać również, któregoś polskiego miasta. W końcu nasi programiści i inżynierowie są znani z jakości pracy i wiedzy na całym świecie.

Mam też pytanie do was o to co chcielibyście wiedzieć o Evernote czy też o co chcielibyście ich zapytać. Jeśli macie jakieś pomysły na ciekawe pytanie zapraszam do komentarzy, chętnie przekażę je później zespołowi Evenrote podczas wywiadów które planuję.