Moje przemyślenia

Evernote zaprosił Antyweb do San Francisco!

Grzegorz Marczak
25

Miło jest otrzymać bezpośrednie zaproszenie od Evernote na ich coroczną imprezę organizowaną w San Francisco, jeszcze milej kiedy koledzy z Evernote pokrywają wszelkie koszty :) Cieszy mnie fakt, że AW jest doceniane jako medium również poza granicami PL. Jest więc powód do pochwalenia się. W...

Miło jest otrzymać bezpośrednie zaproszenie od Evernote na ich coroczną imprezę organizowaną w San Francisco, jeszcze milej kiedy koledzy z Evernote pokrywają wszelkie koszty :) Cieszy mnie fakt, że AW jest doceniane jako medium również poza granicami PL. Jest więc powód do pochwalenia się.

W Kalifornie spędzę kilka dni między innymi na konferencji Evernote Trunk Conference. To spotkanie developerów, partnerów i użytkowników tej platformy. Podczas samej imprezy odbędzie się też finał zmagań developerów którzy nadesłali do konkursu ok 200 aplikacji zbudowanych w oparciu o Evernote (z tego co pamiętam były też polskie zgłoszenia między innymi od ekipy Saveup). Zapowiada się więc świetna impreza na której będzie okazja poznać sporo ciekawych ludzi i firm.

Piszę o tym też dlatego, że chciałbym podczas takich spotkań promować trochę Polskę i również dobre polskie startupy. W planach mam też zaproszenie Evernote na Generation Mobile 2013 (niedługo ruszymy z wczesną rezerwacją) oraz pytanie czy nie chcieliby do mapy swoich spotkań Devcupowych dodać również, któregoś polskiego miasta. W końcu nasi programiści i inżynierowie są znani z jakości pracy i wiedzy na całym świecie.

Mam też pytanie do was o to co chcielibyście wiedzieć o Evernote czy też o co chcielibyście ich zapytać. Jeśli macie jakieś pomysły na ciekawe pytanie zapraszam do komentarzy, chętnie przekażę je później zespołowi Evenrote podczas wywiadów które planuję.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebEvernote