3

Evernote nie zapomina o użytkownikach Firefoxa

Pamiętacie Evernote Clearly dla Chroma? Kilka dni temu Evernote udostępnił podobne rozszerzenie dla Firefoxa. Dla przypomnienia, wtyczka ta umożliwia czytanie artykułów na stronach internetowych w „czystej” postaci, sam tekst i obrazki, uprzyjemniając tym samym lekturę poszczególnych pozycji w Internecie. Podobnie jak w przypadku Chrome, możemy wybrać 3 tematy dla naszego rozszerzenia, wydrukować dany artykuł lub […]

Pamiętacie Evernote Clearly dla Chroma? Kilka dni temu Evernote udostępnił podobne rozszerzenie dla Firefoxa. Dla przypomnienia, wtyczka ta umożliwia czytanie artykułów na stronach internetowych w „czystej” postaci, sam tekst i obrazki, uprzyjemniając tym samym lekturę poszczególnych pozycji w Internecie.

Podobnie jak w przypadku Chrome, możemy wybrać 3 tematy dla naszego rozszerzenia, wydrukować dany artykuł lub „wyciąć” do naszego konta na Evernote.

Tak więc wszystkim użytkownikom Firefoxa, którym upiekły się obowiązki kuchenne czy już są po zakupach i w spokoju oczekują na święta przed komputerem, polecam Evernote Clearly do wygodnego czytania newsów:).