E-commerce

Ruszył Empik Premium Week z mocnymi promocjami dla subskrybentów

Grzegorz Ułan
0

Empik Premium Week to cyklicznie okazje zakupowe udostępniane subskrybentom usługi Empik Premium, dzięki którym mogą oni skorzystać ze zniżek w 20 kategoriach zakupowych w wysokości od 15 do nawet 20%. Aktualna edycja Empik Premium Week potrwa jeszcze do 18 września, warto się więc pośpieszyć.

Usługa Empik Premium zadebiutowała w 2019 roku, to subskrypcja w ramach której za comiesięczną opłatę uzyskujemy dostęp do różnych korzyści, jak darmowy dostęp do Empik GO (tysiące audiobooków i ebooków), zniżki na bilety do kina czy na odbitki w Empik Foto. Do tego darmowa dostawa, również na produkty kupione w ramach Empik Premium Week.

Kasper Yearwood, Data Intelligence and Customer Insights Director w Empiku:

Polacy pokochali usługi Empik Premium, bo to przede wszystkim realne oszczędności przy codziennych zakupach. Wachlarz benefitów jest bardzo szeroki, a wciąż rozwijamy usługę i wprowadzamy nowe korzyści, dopasowane do potrzeb użytkowników. Dla przykładu, od kilku miesięcy klienci Empik Premium cieszą się zniżką -50% na co drugą książkę w salonach, po okazaniu aplikacji.

Na dziś z Empik Premium korzysta 8 mln klientów, a tylko w tym roku dołączyło milion nowych użytkowników. Łącznie przez cały okres działania usługi zaoszczędzili oni już ponad 380 mln zł, a tylko w tym roku 181 mln zł.

Widać więc spory progres w tym roku, który udało się osiągnąć między innymi dzięki tym cyklicznym promocjom w ramach Empik Premium Week. W jego obecnej edycji warto zwrócić uwagę na zniżki w kategorii elektronika - np. Samsun Galaxy Watch 4 lub Samsung Galaxy S22 Ultra z upustem 15% czy Google Chromecast 4.0.

Oczywiście Empik Premium Week to nie tylko elektronika, ale i inne 20 kategorii zakupowych. Takich jak książki, muzyka, AGD czy akcesoria sportowe i motoryzacyjne, w których to można teraz trafić na tysiące produktów w obniżonej cenie. Wszystkie promocje dostępne są na dedykowanej stronie Empik Premium Week.

Jeśli nie macie jeszcze wykupionej subskrypcji Empik Premium, tę możecie zamówić na podlinkowanej stronie - koszt nie jest wygórowany, zważywszy na wszystkie korzyści - za miesiąc zapłacicie za nią 9,99 zł. Z kolei roczna opłata to tylko 39,99 zł, a więc zaledwie 3,33 zł miesięcznie.

Źródło: Empik.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu