Motoryzacja

Ten to się wozi. No, ale kto bogatemu zabroni?

Paweł Winiarski
Ten to się wozi. No, ale kto bogatemu zabroni?
12

Dla jednych wizjoner, dla drugich pajac. Ciężko jednoznacznie sklasyfikować Elona Muska, ale ciężko też odmówić mu wkładu w rozwój branży technologicznej i motoryzacyjnej. Szczególnie, że nie jest oderwany od swoich produktów i sam je testuje.

Chyba nikt jeszcze nie zapomniał o Tesla Cybertruck, która przy okazji doczekała się kapitalnych memów związanych z trójwymiarowymi grami z lat 90. ubiegłego wieku. No cóż, samochód na pewno jest oryginalny. Mi akurat się podoba, między innymi dlatego, że kompletnie nie przypomina innych pojazdów obecnych na drogach. Wyjątkowo też musi się czuć się w nim sam Elon Musk, bo jak widać testuje pojazd na ulicach Los Angeles. Był w nim widziany w miniony weekend wzbudzając duże zainteresowanie - choćby popularnego aktora, Edwarda Nortona.

Zobacz też: Najlepsze memy o Tesla Cybertruck

Cybertruck wyjechała na ulice LA w tej samej wersji, którą widzieliśmy na prezentacji Tesli, ale obecność ciężarówki pomiędzy innymi pojazdami daje tak naprawdę obraz tego jak ogromny jest to pojazd - oczywiście doskonale widać też jak bardzo różni się od innych aut na drodze i jak mocno nie pasuje do dzisiejszych ulic. Nie jestem natomiast przekonany, czy aby na pewno to najlepsze miejsce do oglądania Cybertruck, zdecydowanie ciekawiej byłoby popatrzeć jak pojazd radzi sobie w trudniejszym terenie, jak pokonuje wzniesienia, czy jest w stanie odkopać się z błota i czy aby na pewno to nie tylko wzbudzająca zainteresowanie ciekawostka. Bo chyba chodzi o to, by był to w pełni sprawny i funkcjonalny pickup - tak?

grafika

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu