Gry

Podsumowanie konferencji Electronic Arts na E3 — wszystkie zapowiedzi i trailery!

Kamil Świtalski
18

Podsumowanie konferencji Electronic Arts z E3 2018 — wszystkie najważniejsze informacje i materiały w jednym miejscu.

Coroczne wielkie święto graczy otworzyła konferencja Electronic Arts. Wydawca może i nie cieszy się najlepszą opinią, ale w swoim portfolio jedne z największych marek w cyfrowym świecie — ich oczywiście dzisiaj nie zabrakło. Nowa FIFA, nowy Battlefield i spółka były — ale na tym jeszcze nie koniec!

Battlefield V

O tym że Battlefield V trafi na konsole i komputery jeszcze tej jesieni wiemy już od kilku tygodni. Na prezentacji mieliśmy szansę zobaczyć nowy trailer, ale także potwierdzono doniesienia o których mówiło się już od dawna i chyba dla nikogo nie są wielkim szokiem: w BFV nie zabraknie trybu battle royale!

FIFA 19

Jedna z najważniejszych serii doczeka się nareszcie Ligii Mistrzów i Ligi Europy.  Premiera — bez większych niespodzianek — jeszcze tej jesieni. FIFA 19 trafi do sklepów 28 września!

Origin Access Premier

EA zapowiedziało także nowy program subskrypcji, który skupiać się będzie na premierowych grach, jednak na tę chwilę nie poznaliśmy jeszcze żadnych konkretów i szczegółów z nią związaną.

Star Wars Battlefront II

Jedna z najgłośniejszych zeszłorocznych premier — ale, niestety, zasłynęła ze względu na negatywny odbiór tamtejszych lootboksów. Wkrótce mają zawitać do niej nowe zestawy DLC — wśród nich m.in. pakiet niedostępnych dotychczas bohaterów: Anakin Skywalker czy Obi Wan-Kenobi.

Unravel 2

Kolejne internetowy plotki potwierdzone — już wkrótce doczekamy się Unravel 2. Kontynuacja dość ciepło przyjętej platformówki zaoferuje szereg nowych opcji, nowe światy, nowe wyzwania, ale przede wszystkim tryb kooperacji, który doda jej jeszcze więcej miodu! Co najważniejsze — gra już od dziś dostępna jest w sprzedaży!

Sea of Solitude

Po uroczym Unravel 2 przyszedł czas na coś bardziej mrocznego. Gra o samotności, w której fantastyczne uniwersum podobno poważnie ma podejść do różnych jej wcieleń i próba odzyskania przez bohaterkę swojego człowieczeństwa...

NBA Live 19

Trailer nowego NBA Live, które trafi do sklepów już siódmego września.

Madden 19

Kolejny sportowy hit Electronic Arts — choć w Polsce dużo mniej popularny.

Command & Conquer Rivals

Nowy C&C — mobilny i, znając życie, najeżony mikrotransakcjami — więc niespecjalnie się ekscytuję. Nie na takie Command & Conquer czekam. Ale jeżeli prezentacja przypadła wam do gustu, a przy okazji korzystacie ze smartfona bądź tabletu z Androidem, to już dziś rusza otwarta beta:

Anthem

Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji od Electronic Arts, która wizualnie przywodzi mi na myśl Destiny. Zajawka pełna akcji z której wciąż nie za wiele wynika — może po tym mini wywiadzie z ekipą Bio Ware dowiemy się czegoś więcej.

Anthem planowane jest jako gra na lata: misje kooperacyjne, ciągły rozwój świata który ma się regularnie zmieniać... i obawiam się, że pakiet DLC jest wliczony w ten schemat. Premiera 22.02.2019 na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: