Gry

Jesienią nie będzie kiedy się nudzić. To wtedy zadebiutuje Hitman 2!

Kamil Świtalski
5

O tym mówiło się już od jakiegoś czasu, ale już wiemy oficjalnie — jeszcze tej jesieni na konsole i komputery trafi Hitman 2, bezpośrednia kontynuacja gry z 2016 roku!

Początki serii Hitman sięgają 2000 roku — i już wtedy brutalne przygody Agenta 47 przyciągnęły uwagę graczy z całego świata — na kontynuację nie musieliśmy długo czekać. W 2016, po kilku latach przerwy, bohater powrócił na nowej generacji. W epizodach, więc na trochę innych zasadach niż dotychczas, ale mimo wszystko jego powrót został przyjęty bardzo ciepło. O tym że kontynuacja powstaje mówiło się już od jakiegoś czasu — a już kilka dni temu na serwerach WB pojawiły się logotypy... no a teraz przyszedł czas na odsłonięcie kart i oficjalną zapowiedź.

Hitman 2 — nowe przygody jeszcze tej jesieni!

Hitman 2 będzie bezpośrednią kontynuacją tytułu sprzed dwóch lat. IO interactive tym razem nie decyduje się jednak na podział gry — całość będzie dostępna od razu. Od razu, czyli kiedy? Czyli już 13 listopada — i trafi równocześnie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery. Ekipa wspomina o nowych elementach rozgrywki, trybie kooperacyjnym (Sniper Assassin), a także całym pakiecie świeżych opcji. Nie do końca wierzę w to, że będzie to jakaś rewolucja z porównaniem do poprzedniej gry — mam jednak cichą nadzieję, że będzie co najmniej tak dobra jak poprzednik. A kiedy uda się ekipie stworzyć coś jeszcze lepszego — to nawet fajniej! Oprócz zapowiedzi i oficjalnej daty premiery Hitman 2, otrzymaliśmy także pierwsze trailer:

Jestem bardzo ciekawy tego tytułu — tym bardziej, że IO Interactive działają teraz niejako na własną rękę — stąd wydawcą Hitmana 2 nie będzie już Square Enix, a Warner Bros. Bardzo mocno trzymam za nich kciuki, bo uwielbiam klimat serii — a nawet jeżeli inne nowości nie powalą, to wierzę, że zabawa kooperacyjna wybroni się śpiewająco.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: