Startups

Ekstremalny startup o sedesach

GM
Grzegorz Marczak
13

To się nazywa znaleźć swoją niszę! Sedesy.com jak sama nazwa wskazuje jest to sklep "z akcesoriami" do "tronów" które powinny być godne króla. Nie dość, że serwis jest stylistycznie z tak zwanym "jajem" to jeszcze ma kilka ciekawych produktów (głównie śmieszne naklejki i tabliczki), choć trzeba prz...

To się nazywa znaleźć swoją niszę! Sedesy.com jak sama nazwa wskazuje jest to sklep "z akcesoriami" do "tronów" które powinny być godne króla. Nie dość, że serwis jest stylistycznie z tak zwanym "jajem" to jeszcze ma kilka ciekawych produktów (głównie śmieszne naklejki i tabliczki), choć trzeba przyznać że asortyment jest na razie ograniczony.

W chwili obecnej w sedesy.com można kupić bądź to deskę sedesową bądź też śmieszne naklejki czy tabliczki na drzwi. Niestety wybór nie jest zbyt duży ale mam nadzieję, że w późniejszej fazie rozwoju biznesu dojdzie więcej produktów.A teraz dwie uwagi całkiem na poważnie (choć nie wiem czy dam radę). Sklepik stoi chyba na jakimś bardzo słabiutkim hostingu lub gdzieś bardzo daleko bo jego szybkość działania pozostawia wiele do życzenia. Druga sprawa to trzeba by jeszcze raz dokładnie przeklikać się przez wszystkie linki na stronie głównej bo znalazłem kilka prowadzących do strony 404 (chyba w katetometrach na dole strony)

Ps. humor mi się poprawia jak widzę takie produkcje :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup