Startups

Eksperci24.pl - kolejni płatni eksperci w sieci.

Grzegorz Marczak
Eksperci24.pl - kolejni płatni eksperci w sieci.
12

Nie wiem czy nie potrafimy czy nie chcemy uczyć się na błędach innych. Zastanawia mnie jaki pomysł na sukces w biznesie odkryli autorzy serwisu eksperci24.pl (płatne porady od ekspertów)? Pytam nie ze złośliwości lecz z prawdziwej ciekawości - po tym jak nie udał się pomysł z serwisem expen.pl,...

Nie wiem czy nie potrafimy czy nie chcemy uczyć się na błędach innych. Zastanawia mnie jaki pomysł na sukces w biznesie odkryli autorzy serwisu eksperci24.pl (płatne porady od ekspertów)?


Pytam nie ze złośliwości lecz z prawdziwej ciekawości - po tym jak nie udał się pomysł z serwisem expen.pl, następnie powstał mojdoradca.pl (na którym tłumów też nie widać) zastanawiam się czym zaskoczy nas serwis eksperci24.pl

Eksperci24.pl to kontynuacja serwisu expen.pl, który podobno pozyskał inwestora dzięki któremu będzie mógł rozwijać się bardziej dynamicznie.Model biznesowy eksperów24 jest dokładnie taki sam jak proponowali jego poprzednicy (w tym poprzednia odsłona expen.pl) - płacimy za minutę połączenia z "fachowcem" - maksymalny koszt minutowego połączenia nie może przekroczyć 6 PLN, widać jednak że eksperci są dość ostrożni w wycenianiu swojej wiedzy (ceny wahając się od 1-3 PLN).

Możliwe, że nie dostrzegam potencjału tego typu serwisów ale moim zdaniem w naszym kraju w obecnej chwili to po prostu "nie zadziała". Nie wierzę aby ludzie chcieli płacić tak zwanym ekspertom za telefoniczne porady i to nie tylko dlatego, że trudno jest zweryfikować wiedzę specjalistów.

Informacja o serwisie pochodzi z startups.pl (jak zwykle)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu