Gry

Nowości w EA Access i Origin Access. Zagracie w FIFA 18, Battlefield 1 i inne

Konrad Kozłowski
Nowości w EA Access i Origin Access. Zagracie w FIFA 18, Battlefield 1 i inne
20

Świetne tytuły zagoszczą w najbliższym czasie w usłudze EA Access dla posiadczy konsol Xbox One. Wśród nich przedwczesny dostęp do FIFY 18. Subskrybenci Origin Access na pecetach również otrzymają dostęp do nowości.

Gry na abonament to jeden z gorętszych tematów ostatnich lat. Doczekaliśmy się uruchomienia EA Access i Origin Access, a także PlayStation Now (poza Polską) oraz Xbox Game Pass. To całkiem zgrabna oferta dla tych, którym nie zależy na nowościach i nie chcą, nie muszą lub nie mogą wydać na grę w dniu jej premiery kilkaset złotych. W kwocie kilkunastu złotych miesięcznie dysponować można dostępem do całkiem niezłych gier, a niejednokrotnie hitów, które po prostu są już na rynku od pewnego czasu. To także sposób na obniżenie cen cyfrowych wersji gier, które jednak przekonają nas na tyle, że będziemy chcieli je zakupić.

W pierwszej z wymienionych usług, EA Access, od zawsze były ciekawe tytuły do uruchomienia, ale nadchodzące miesiące zapowiadają się naprawdę świetnie.

FIFA 18, Battlefield 1 oraz Titanfall 2 w EA Access

Dla subsrybentów EA Access na konsolach Xbox One niedługo dostępne będą FIFA 18, Battlefield 1 oraz Titanfall 2. Mówimy o terminie od lipca do września tego roku. FIFA 18 pojawi się w jako przedpremierowa wersja próbna - to oznacza, że gracze będą mogli zagrać w nią przez kilka godzin. Taka praktyka prowadzona jest od dłuższego czasu w przypadku nowości, a posiadanie abonamentu może pomóc nam podjąć decyzję o zakupie. Ewentualnie skorzystamy też z rabatu.

Battlefielda 1 i Titanfall 2 nie muszę chyba nikomu przedstawiać, ale to jedne z najlepszych strzelanek - sprawdźcie nasze recenzje (klikając w nazwę gry).

Wszystkie dodatki do Star Wars Battlefront w EA Access

Star Wars Battlefront zmierzyło się ze sporą krytyką ze strony graczy i recenzentów, może właśnie dlatego gra jest już udostępniania zupełnie za darmo w ofertach abonamentowych. Dla tych, którzy mają ochotę powalczyć po stronie Imperium lub Rebeliantów, mam dobre wieści. W ramach EA Access udostępnione zostaną wszystkie dodatki dla tej gry. Mowa o:

  • Outer Rim
  • Bespin
  • Death Star
  • Rogue One: Scarif

SW Battlefront nie jest grą idealną, ale dla fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen może być ciekawą propozycją, więc jeśli nie mieliście jeszcze okazji, by w nią zagrać, to teraz jest ku temu dobry czas.

Nowości w Origin Access oraz zapowiedzi dla EA Access

Na początki tekstu wspominałem o wersji pecetowej usługi abonamentowej Elecetronic Arts - Origin Access. Subskrybenci tej usługi również doczekają się nowości, a będą nimi The Sims™ 4 Digital Deluxe Edition, Oxenfree oraz Rebel Galaxy. Warto też dodać, że w nieco bardziej odległy terminie, ale z całą pewnością, skarbiec EA Access powiększy się o następujące tytuły (przedpremierowa wersje próbne): Madden NFL 18, NHL® 18, NBA LIVE 18.

Źródło: PPE.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu