Gry

Konferencja Devolver Digital na E3: sprzedaż bootlegów i inne szalone pomysły

Kamil Świtalski
Konferencja Devolver Digital na E3: sprzedaż bootlegów i inne szalone pomysły
0

Devolver Digital już blisko dekadę zajmuje się wydawaniem gier. Ich portfolio to głównie niezależne perełki — ot, jak chociażby uwielbiane Hotline Miami. Przez te lata urośli jednak na tyle, że dorobili się własnego show na największych targach dla graczy. Co Devolver Digital zaprezentował na swojego niezbyt długiego show?

Fall Guys: Ultimate Knockout

Przesadnie kolorowa, szalona i... intrygująca! Fall Guys to produkcja, która ma zebrać setkę zainteresowanych zabawą graczy i wrzucić do rażącego jasnymi kolorkami toru z przeszkodami. Premiera w przyszłym roku na PlayStation 4 i PC.

Zobacz też: E3 2019 — podsumowanie. Wszystkie najważniejsze informacje z targów!

Carrion

Jeżeli Blair Witch z wczorajszej konferencji Microsoftu nie jest dla Was wystarczająco straszny — to może Carrion sprosta oczekiwaniom. Tym razem jednak nie będziemy "ofiarami", a "oprawcą" straszącym uwięzionych ludzi. Jak na moje gusta -- odrobinę za dużo pikselowej krwi, ale poza tym sam pomysł wydaje się być ciekawym. W przyszłym roku gra trafi na konsole i komputery.

Enter the Gungeon: House of the Gundead

Enter the Gungeon: House of the Gundead to... automatowa wersja uwielbianego roguelike'a. Jako że w Polsce kultura arcade właściwie nie istnieje, nie nastawiałbym się na to, że spotkacie to cudo gdzieś w okolicy. Ale zawsze możecie zamówić sobie automat do siebie -- koszt takiej przyjemności to 4999 dolarów.

Dodatek do The Messenger

Jeżeli zagrywacie się w The Messengera i tęsknicie za nowymi wyzwaniami w tej uroczej platformówce, to mam dla Was dobrą wiadomość. 11 lipca do gry zawita darmowy dodatek, a co w nim -- możecie podejrzeć na poniższej zajawce:

Devolver Bootleg

Na koniec zostawiłem sobie najdziwniejszą nowość zaprezentowaną przez Devolver Digital, czyli ogłoszenie... autorskiego launchera z zestawem ośmiu gier. Projekt to o tyle dziwny, że gromadzi on... starannie wyselekcjonowane bootlegi gier, które wydawca ma w swojej ofercie! Pomysł kompletnie szalony, ale trzeba przyznać -- przykuwający uwagę! A do tego okraszony fantastyczną reklamą, patrzcie!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu