Felietony

Dziś jest wielki dzień, dzień WOŚP! Pomagajmy

GM
Grzegorz Marczak
143

WOŚP to moim zdaniem polski fenomen dobroczynności. Pokazujemy, że pomimo waśni narodowych, problemów i całego zgiełku i zamieszania związanego z codziennymi sprawami jesteśmy w stanie pomagać, ktoś nas do tego namówi i teraz zrobiła się z tego przepiękna tradycja. W tegorocznej edycji zbieram...

WOŚP to moim zdaniem polski fenomen dobroczynności. Pokazujemy, że pomimo waśni narodowych, problemów i całego zgiełku i zamieszania związanego z codziennymi sprawami jesteśmy w stanie pomagać, ktoś nas do tego namówi i teraz zrobiła się z tego przepiękna tradycja.

W tegorocznej edycji zbieramy na sprzęt diagnostyczny dla dzieci i seniorów. Sprzęt potrzebny każdemu szpitalowi, sprzęt dzięki któremu możemy wykryć choroby we wczesnym stadium.

Jeśli macie trochę pieniędzy, które możecie przeznaczyć na pomoc i wsparcie WOŚP to zapraszam was na stronę z wymienionymi formami wsparcia. Wpłacać możecie na różne sposoby, online, sms-em, kartą kredytową, na Allegro, a także tweetując. Nie chodzi też o to ile wpłacicie, chodzi o gest dobrej woli który w dzisiejszych czasach jest często wart więcej niż pieniądze.

Wirtualne serce rośnie i zapełnia się kolorowymi piksleami, możecie pomagać nie wychodząc z domu:

Wirtualne Serce WOŚP - Finał 2016

Dla wszystkich którzy wspierają WOŚP lub wspierają charytatywne działania (niezależnie od fundacji) i pomagają innym - duże ukłony i wyrazy szacunku.

PS. Dla tych którzy WOŚP nie wspierają. Macie do tego prawo, każdy pomaga jak chce i kiedy chce. Zróbcie proszę tylko jedno i nie krytykujcie tych co pomagają. Tylko tyle i aż tyle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot