Gry

Dwie części Dragon Age, Mass Effect 2, Medal of Honor i C&C Generals - takiego Humble Bundle nie było już dawno!

Tomasz Popielarczyk
16

Wystartowała druga edycja Humble Origin Bundle z paczką fantastycznych produkcji od EA. Od pierwszego Origin Bundle'a nie było chyba tutaj tak bogatego zestawu. Za grosze możemy dorwać Dragon Age'a I & II, Mass Effect 2, paczkę Medal of Honor z dwoma dodatkami, Dead Space 2 oraz Command & Co...

Wystartowała druga edycja Humble Origin Bundle z paczką fantastycznych produkcji od EA. Od pierwszego Origin Bundle'a nie było chyba tutaj tak bogatego zestawu. Za grosze możemy dorwać Dragon Age'a I & II, Mass Effect 2, paczkę Medal of Honor z dwoma dodatkami, Dead Space 2 oraz Command & Conquer Generals wraz z dodatkiem. Co najważniejsze, do części gier otrzymujemy również kody Steam.

Sympatyczną wiosenną niespodziankę przygotowali organizatorzy Humble Bundle. Druga edycja poświęcona platformie Origin to paczka świetnych produkcji ze stajni EA, które zapisały się złotymi literami w historii gier komputerowych.

Mam zwyczaj w takich artykułach opisywać w kilku zdaniach każdą z produkcji wchodzących w skład paczki. Tym razem jednak nie odważę się, bo mamy do czynienia z tytułami, o których chyba każdy słyszał. Dragon Age (na dwójkę zrzućmy zasłonę milczenia), Mass Effect, Medal of Honor - w swoich kategoriach wyznaczały standardy. Jeżeli ktoś nie grał w żadną, niech lepiej się głośno nie przyznaje, tylko wysupła grosiaki z portfela i zarwie kilka nocek. Zapewniam, ze warto.

Druga strona medalu to produkcje mniej znane, ale również w wielu kręgach cenione. C&C Generals to jeden z ostatnich udanych RTS-ów z tej serii. Potem był już przeciętny Red Alert 3 i równia pochyła w postaci trylogii Tyberium. Wraz z dodatkiem stanowi bardzo łakomy kąsek dla każdego fana strategii.

Dead Space 2 to druga część klimatycznego, kosmicznego horroru od Visceral Games. Seria z każdą kolejną odsłoną szła w kierunku zręcznościowego shootera. Jedynka była nastawiona na klimat, w dwójce (mojej ulubione) udało się wypracować złoty środek. Trójka była już odmóżdżającą sieczką. Niemniej warto posmakować każdej z nich.

Plants vs Zombies Garden Warfare, Peggle i Bejeweld 3 to typowo casualowe produkcje i najsłabsza część zestawu. Podejrzewam jednak, że dla wielu osób będą przyjemną odskocznią od poważnych, wymagających zaangażowania tytułów AAA. A że są za pół darmo...

Podział tym razem wygląda następująco. Za dowolną kwotę otrzymamy Dragon Age Origins, Peggle, Dead Space 2, Medal of Honor Allied Assault War Chest i C&C Generals wraz z dodatkiem Zero Hour. Płacąc więcej niż średnia (ok. 5 dol.) możemy liczyć na Plants vs Zombies Garden Warfare, Dragon Age II, Bejeweld 3 oraz Mass Effect 2. Do tego po tygodniu trwania akcji dojdą jeszcze bonusy. Obstawiałbym jakąś część Mass Effect, ale niewykluczone są też RTS-y z serii C&C. To pozostaje na razie jedynie obiektem spekulacji.

Ja już pobieram Generals i MoH. A Wy? ;)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjeGryhumble bundle