Gry

Dwa tygodnie bundlowania na Humble Bundle – szykujcie portfele

Kamil Ostrowski
12

Niedawne, czwarte urodziny Humble Bundle obyły się bez większej fety, aczkolwiek niedługo kazano czekać graczom na kolejne atrakcje. Lepiej otwierajcie portfele i szykujcie karty kredytowe – najbliższe dwa tygodnie, to czternaście różnych bundli. Możliwe, że bundle się przejadły, albo po pros...

Niedawne, czwarte urodziny Humble Bundle obyły się bez większej fety, aczkolwiek niedługo kazano czekać graczom na kolejne atrakcje. Lepiej otwierajcie portfele i szykujcie karty kredytowe – najbliższe dwa tygodnie, to czternaście różnych bundli.

Możliwe, że bundle się przejadły, albo po prostu wszystko, co już dało się zaoferować w ostatnim czasie zaoferowano. Chociaż doceniam zalety systemu bundlowego, ciężko jest nie zauważyć, że od czasu do czasu pojawiają się oznaki delikatnego zmęczenia materiału. Nie twierdzę, że powtórka do konieczność (zresztą, nie wiadomo ile w ciągu najbliższych czternastu dni pojawi się „rebundli”), ale fakt, że uznano za atrakcyjne ich ponowne zaoferowanie, jest znaczący. Można porównać to do sytuacji z Wiosnobraniem na Muve.pl.

Tak czy siak, w ciągu najbliższych dwóch tygodni można spodziewać się prawdopodobnie wielu powtórek z ofert, które pojawiły się już wcześniej. Już pierwszego dnia zresztą pojawił się zestaw, który już znaliśmy (z tą różnica, że za grę z ostatniego progu nie trzeba już płacić 25$, a jedynie 9$).

Jeszcze przez parę godzin dostępne od dolara w wersji Steam są Saints Row: The Third, Saints Row 2, Risen 2: Dark Waters i Sacred 2: Gold Edition. Powyżej średniej (obecnie około 6,3$) do złapania są Dead Island GOTY, Saints Row: The Thirds – wszystkie DLC, Metro 2033, Risen i Sacred Citadel. Do tego ścieżki dźwiękowe (poderzewam, że szczególnie ta do Saints Row może się okazać warta swojej ceny).

Jeżeli coś umknął Wam kiedyś jakiś bundle, albo liczycie na coś nowego, to pamiętajcie, żeby na najbliższe dwa tygodnie przestawić się na inny tryb. Stronę Humble Bundle sprawdzamy codziennie, nie co siedem czy czternaście dni, jak do tej pory.

O fenomenie bundli pisałem obszernie paręnaście dni temu. Jeżeli śledzicie ten „rynek”, to wiecie, że można spodziewać się nie tylko gier wideo, ale również e-booków czy muzyki. Czujcie się zachęceni do zapisania się na sybskrypcję z powiadomieniami o nowych ofertach. Możecie to zrobić za pośrednictwem strony Humble Bundle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu