4

Drugi sezon Formula 1: Drive to Survive z Robertem Kubicą już w lutym

Końcówka lutego zapowiada się na Netfliksie bardzo emocjonująco. 28 lutego zadebiutuje drugi sezon dokumentu Formula 1: Drive to Survive, który został zrealizowany w trakcie całego sezonu 2019. Wedle plotek duża część tego sezonu będzie poświęcona Robertowi Kubicy.

Formula 1 od kuchni jest fascynująca

W tradycyjnych transmisjach z weekendów wyścigowych w Formule 1 skupiamy się przede wszystkim na rywalizacji na torze. Jednak każdy zainteresowany tym sportem wie, że wiele równie ciekawych rzeczy dzieje się za kulisami. I właśnie o tym w dużym stopniu opowiada dokument Netfliksa. Pierwszy sezon, który pojawił się na platformie 7 marca zeszłego roku cieszył się sporą popularnością i opowiadał historię sezonu 2018. Wedle komentarzy było to bardzo ciekawe podsumowanie całego roku, nie tylko dla fanów tego sportu.

Drugi sezon zapowiada się jeszcze ciekawiej dla polskiego widza, bo jednym z głównych bohaterów ma być Robert Kubica, który w 2019 roku wrócił do ścigania w królowej sportów motorowych po 7 latach przerwy. Jak wszyscy dobrze wiemy, nie miał możliwości pokazać pełni swoich możliwości z racji formy bolidu jakim dysponował, ale z pewnością jego historia zrealizowana w amerykańskim stylu będzie bardzo ciekawa. Tym bardziej, że jedyny punkt dla zespołu Williams zdobył właśnie Kubica w szalonym wyścigu o Grand Prix Niemiec, który został wybrany przez fanów F1 najlepszym wyścigiem ostatniej dekady.

Premiera nowej serii będzie miała miejsce 28 lutego, czyli będzie to doskonałe wprowadzenie do nowego sezonu, który wystartuje w tym roku już 15 marca w Australii.