Cloud

Dropbox dba o to, aby już nigdy nie zabrakło wam miejsca na ich dyskach

Kamil Świtalski
Dropbox dba o to, aby już nigdy nie zabrakło wam miejsca na ich dyskach
15

Firma zapowiada nowości, wśród których najważniejszą z nich jest nowy plan z ogromnym pakietem dyskowym. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek dla subskrybentów!

Na rynku chmur jakiś czas temu zrobiło się dosyć tłoczno. Nie ma jednak co ukrywać, że tak naprawdę liczy się tylko kilkoro graczy na krzyż — i jednym z nich niewątpliwie jest Dropbox. Firma ostatnio dość mocno się rozhulała, serwując swoje odświeżone logo w rozmaitych zestawach kolorystycznych. Ale najwyraźniej to jest dopiero początek zmian, które przygotowali dla swoich użytkowników — a teraz nadchodzą kolejne nowości, które kierowane są głównie specjalistom. Nowy pakiet dyskowy i nowy pakiet narzędzi — Dropbox Professional!

Dropbox Professional — największy pakiet dla profesjonalistów

Nowy pakiet to aż 1 TB przestrzeni na wszystkie dokumenty i projekty, które zechcecie przetrzymywać na serwerach firmy. Poza tym w nasze ręce oddany zostanie cały pakiet narzędzi, który wchodzi w skład Dropbox Professional, a najważniejszym jest prawdopodobnie Dropbox Showcase. który w estetycznej formie pozwoli prezentować efekty pracy i śledzić jej progres:

Dzięki Showcase każdy kontakt to okazja, by zrobić dobre wrażenie. Łatwo udostępniaj efekty swojej pracy partnerom i klientom, śledź postępy i kontroluj, co kto widział – wszystko w jednym miejscu.

Bardzo fajnie prezentuje się także inteligentna synchronizacja, która mimo iż dokumenty nie znajdują się fizycznie na naszych dyskach — pozwoli je otworzyć jak wszystkie inne znajdujące się tam dokumenty. No, rzecz jasna, potrzebne nam do tego będzie odpowiednio szybkie połączenie z internetem.

Ile kosztuje Dropbox Professional?

Zestaw wygląda imponująco i myślę, że dla wielu okaże się fantastycznym narzędziem do pracy na co dzień. Największą przeszkodą może okazać się jego cena. Dropbox Professional wyceniono na 19,99 euro miesięcznie — jeżeli zdecydujemy się zapłacić za cały rok z góry, to 12 miesięcy wyniesie nas 199 euro. Zawsze to dwa miesiące gratisu.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu