Moje przemyślenia

Drodzy Czytelnicy Antyweb - Wesołych i Spokojnych Świąt

GU
Grzegorz Ułan
11

Nadeszły święta Bożego Narodzenia, dla każdego z Was czas ten ma inną wartość. Dla mnie to kilka dni oddechu, czas na zrobienie rzeczy, na które nie mam czasu na co dzień oraz sentymentalny czas podsumowań i przemyśleń. Nieustannie mam wrażenie, że w czasie tych świąt kwestia doznań religijnych m...

Nadeszły święta Bożego Narodzenia, dla każdego z Was czas ten ma inną wartość. Dla mnie to kilka dni oddechu, czas na zrobienie rzeczy, na które nie mam czasu na co dzień oraz sentymentalny czas podsumowań i przemyśleń.

Nieustannie mam wrażenie, że w czasie tych świąt kwestia doznań religijnych ma dla wielu osób drugorzędne znaczenie albo wcale go nie ma i nie to byłoby najgorsze w tych kilku dniach, ale ciężar intencji i wymogów, które należy spełnić, by te święta przeżyć "godnie". Wydawanie pieniędzy ponad stan, tony jedzenia, zakupy, zakupy, zakupy oraz cała machina komercji.

Myślę, że większość z nas jest tym najbardziej zmęczona i w związku z tym tego właśnie Wam życzę - swobodnego spędzenia tego czasu, spokoju ducha, zajrzenie we własną duszę, odpoczynku, bez narzucania sobie wydatków i czynności ponad stan, umiejętności spędzania tego czasu bez całej otoczki, którą narzucają "ambicje" innych, by Ci którzy przeżywają religijnie święta, mogli swobodnie je spędzić, by nic nie umknęło w blasku jaskrawych neonów i świateł oraz blichtru na około.

Życzymy Wam więc spokojnych świąt z niewymuszonym uśmiechem, z czasem dla siebie i bliskich, w atmosferze zgodnej ze stanem ducha.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: