7

Doskonała muzyka ze świetnych gier – za darmo!

Bill Brown – czy to nazwisko coś Wam mówi? Powinno! Ten znakomity kompozytor, którego muzykę znają fani serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, stworzył wspaniałą oprawę do kilku znanych gier. Na swojej oficjalnej stronie wiele utworów udostępnia całkowicie za darmo! Wiem, że w dobie muzyki pchanej do gier prosto z serwisów stockowych, informacja ta nie robi […]

Bill Brown – czy to nazwisko coś Wam mówi? Powinno! Ten znakomity kompozytor, którego muzykę znają fani serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, stworzył wspaniałą oprawę do kilku znanych gier. Na swojej oficjalnej stronie wiele utworów udostępnia całkowicie za darmo!

Wiem, że w dobie muzyki pchanej do gier prosto z serwisów stockowych, informacja ta nie robi zbytniego wrażenia, ale mowa tu o niesamowitych wręcz soundtrackach z kultowych, wysokobudżetowych produkcji. Bill Brown skomponował bowiem muzykę do Return to Castle Wolfenstein i Clive Barker’s Undying! Znajdziecie też na stronie utwór końcowy do Quake III Arena oraz dwa pliki z Quake II.

A komu mało, ten może jeszcze rzucić uchem w następujące tytuły:

Miłego słuchania!