12

Dopiero moderzy pokażą Wam prawdziwe piękno gry. Zobaczcie najlepsze wizualne mody

Niektóre gry zachwycają już na premierze, innym dużo brakuje. Ale praktycznie do każdej mogą usiąść moderzy i przeobrazić ją tak, by zachwycała. Zobaczcie kilka najlepszych, moim zdaniem, wizualnych modyfikacji gier, jakie dostali PC-towcy. Black Mesa: Source Mówi się, że dzięki tej modyfikacji można grać w Half Life dokładnie tak, jak wyobrażali sobie twórcy. Przez wielu […]

Niektóre gry zachwycają już na premierze, innym dużo brakuje. Ale praktycznie do każdej mogą usiąść moderzy i przeobrazić ją tak, by zachwycała. Zobaczcie kilka najlepszych, moim zdaniem, wizualnych modyfikacji gier, jakie dostali PC-towcy.

Black Mesa: Source

Mówi się, że dzięki tej modyfikacji można grać w Half Life dokładnie tak, jak wyobrażali sobie twórcy. Przez wielu graczy uważany jest za najlepszą modyfikację (w tym wizualną) do gry i zapewne zapisze się na kartach historii elektronicznej rozrywki. No bo kto nie chciałby pograć w Half Life w HD?

GTA IV iCEnhancer

GTA IV z tą modyfikacją wygląda lepiej niż konsolowe GTA V. I nie ma w tym stwierdzeniu przesady. Modyfikacja wymaga naprawdę mocarnego komputera, ale hej – GTA IV w 4K? Tak powinno się w to grać.

SweetFX do Battlefield 3

The Sweet FX do Battlefielda 3 zrobił bajeczny wręcz użytek z Anti Aliasingu. Wygładzono krawędzie w taki sposób, w jaki nawet największe studia nie potrafią. Masa dodatkowych efektów sprawiła, że BF3 wyglądał kosmicznie.

Fallout 3: ENB Mods

Fallout 3 nigdy nie był jakąś przesadnie piękną grą. Dlatego też moderzy chętnie przy niej siedzieli, czego efektem była seria modów ENB, poprawiająca w zasadzie wszystkie wizualne aspekty produkcji z 2008 roku. I bądźmy szczerzy, który PC-towiec nie korzystał choć z jednej modyfikacji?

S.T.A.L.K.E.R. – Shadow of Chernobyl – STALKER Complete 2012

Świetna produkcja, przy której moderzy postanowili trochę pogrzebać i podciągnąć wizualny aspekt gry. Poprawiono też trochę skrypty i samą rozgrywkę.

Skyrim

To taka Honda Civic dla moderów. Masa świetnych modyfikacji, w tym wizualnych. Starano się tu poprawiać praktycznie wszystko – od tekstur, aż do warunków atmosferycznych.

Wpiszcie w Google best skyrim visual mods albo po prostu obejrzyjcie tę playlistę.

Wiedźmin 2 – Extreme Quality Flora Mod

Znalazło się i miejsce dla naszego rodzimego Wiedźmina 2. Ta akurat modyfikacja skupia się przede wszystkim na roślinności.

Oczywiście to tylko garstka najładniejszych wizualnych modyfikacji gier. Jeśli zapamiętaliście te, które nawet w swoich czasach robiły piorunujące wrażenie, wklejcie je proszę w komentarzach – obejrzyjmy je wspólnie.

grafika: 1

V3_big_1