Filmy

Dwie sceny po napisach w Justice League - klikacie na własną odpowiedzialność [spoilery]

KK
Konrad Kozłowski
7

Od dziś możecie oglądać Justice League w kinach w całej Polsce. Film widzieliśmy przedpremierowo, dlatego recenzja Ligi Sprawiedliwości już na Was czeka. Wspomniałem w niej o dwóch dodatkowych scenach - dla niecierpliwych ujawniam co zobaczycie w trakcie i po napisach.

]

Justice League: pierwsza scena - Flash vs. Superman

Wskrzeszenie Supermana w głównej części filmu przebiegło prawidłowo, ale obudzony Clark Kent wcale nie był skory do współpracy z Batmanem i Ligą Sprawiedliwości. Zdanie (oczywiście) zmienił i przybył na pomoc innym superbohaterom, gdy ci nie byli w stanie poradzić sobie w walce ze Steppenwolfem. Konfrontacja zagrażała nielicznym cywilom w okolicy, dlatego Flash i Superman wyruszyli na ratunek ścigając się ze sobą.

Dodatkowa scena w środku napisów ukazuje ponowne spotkanie obydwu bohaterów na starcie... wyścigu, który ma wyłonić szybszego z nich. Co więcej, dochodzi do zakładu. Wiemy, że metą wyścigu będzie zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, gdyż... Flash nigdy wcześniej nie widział Pacyfiku. Niestety, nie jest nam dane poznanie zwycięzcy - może w następnym filmie zostanie to wyjaśnione?;)

Justice League: druga scena - Lex Luthor i Deathstroke

Lex Luthor nie pozostał uwięziony zbyt długo. Zbieg z Arkham Asylum ma się świetnie i na swoim jachcie gości Deathstroke'a, który zostaje wprowadzony w DC Extended Universe. Niedługa scena przedstawia sam moment przypłynięcia i chwilę rozmowy obydwu postaci - Luthor stwierdza, że w odpowiedzi na powstanie "ligi" superbohaterów dobrym posunięciem będzie stworzenie "własnej ligi".  Możemy więc spodziewać się sojuszu czarnych charakterów w nowej odsłonie Justice League, co byłoby dobrą odskocznią od ciągłych potyczek z antybohaterami z innych wymiarów czy światów.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu