Moje przemyślenia

[Aktualizacja] Dlaczego zniknęło ruszaj.pl (zakupy grupowe od O2)?

GM
Grzegorz Marczak
20

Właśnie czytelnik podrzucił mi informacje o tym, że adres ruszaj.pl przekierowuje na serwis snobka.pl. Przypomnę, że ruszaj.pl to był (?) serwis z zakupami grupowymi od o2. Wygląda na to jakby jednak O2 wycofało się z pomysłu, można oczywiście zakładać też, że to przekierowanie to błąd czy pomyłka (...

Właśnie czytelnik podrzucił mi informacje o tym, że adres ruszaj.pl przekierowuje na serwis snobka.pl. Przypomnę, że ruszaj.pl to był (?) serwis z zakupami grupowymi od o2. Wygląda na to jakby jednak O2 wycofało się z pomysłu, można oczywiście zakładać też, że to przekierowanie to błąd czy pomyłka (choć brzmi to dziwnie i jest to raczej mało prawdopodobne).

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że od uruchomienia ruszaj.pl minęło ok 3 miesięcy - jest to dość krótki okres na to aby podjąć tak radykalną decyzję, szczególnie że plany O2 jeśli chodzi o zakupy grupowe były dość ambitne.

Jak tylko pojawią się nowe informacje (napisałem mail z pytaniem do rzecznika o2) co się stało z ruszaj.pl to zaktualizuję wpis.

Aktualizacj

Rzecznik o2 potwierdza zawieszenie serwisu. Dalsze losy ruszaj.pl nie są w tej chwili przesądzone. Co do przyczyn zamknięcia strony - O2 nie komentuje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

o2zakupy grupowe