Felietony

Dla mnie 2011 zapowiada się ekscytująco i tego też wam życzę!

Grzegorz Marczak
Dla mnie 2011 zapowiada się ekscytująco i tego też wam życzę!
23

Życzę wam w nadchodzącym rok spełnienia waszych wszystkich planów i marzeń. Wytrwałości i cierpliwości w waszych przedsięwzięciach, zadowolenia z własnej pracy, zdrowia bo ono jest najważniejsze, czasu na odpoczynek, czasu dla bliskich i rodzin i dużo pieniędzy bo choć szczęścia one nie dają to jedn...

Życzę wam w nadchodzącym rok spełnienia waszych wszystkich planów i marzeń. Wytrwałości i cierpliwości w waszych przedsięwzięciach, zadowolenia z własnej pracy, zdrowia bo ono jest najważniejsze, czasu na odpoczynek, czasu dla bliskich i rodzin i dużo pieniędzy bo choć szczęścia one nie dają to jednak nie przeszkadzają w jego osiągnięciu :) No i wspaniałej sylwestrowej zabawy! Sobie życzę oczywiście tego samego co wam.

W 2011 roku na Antyweb zajdzie sporo zmian i nie mówię tutaj o nowych treściach czy też tematyce. Będzie po prostu sporo się działa (mam niezidentyfikowany przypływ zapału i energii) i mam nadzieję, że pierwsze z tych zmian zobaczycie już w styczniu (najpóźniej w lutym). Z nieco pasywnego zajmowania się blogiem czyli pisania i biernego sprzedawania reklam mam zamiar przejść do bardziej aktywnej działalności. Czy wszystko się uda tego jeszcze nie wiem, poprzeczkę postawiłem sobie sam na rok 2011 dość wysoko i mam nadzieję, że ją "przeskoczę"

Rok 2010 zamykam jako Antyweb z dużym plusem. Po latach prowadzenia bloga przede wszystkim moim osiągnięciem jest fakt, że nadal mi się nie znudziło i z przyjemnością siadam do pisania. Nadal też fascynują mnie nowe technologie i zmiany jakie zachodzą w internecie - to zresztą chyba nie może się znudzić bo co chwila coś lub ktoś nas zaskakuje.

Jeśli chodzi o statystyki i pieniądze to też nie mogę narzekać. Antyweb cały czas rośnie i stał się już stabilny 100 tysiącznikiem. W sumie w 2010 roku blog odwiedziło blisko milion unikalnych użytkowników którzy wygenerowali blisko 5 milionów odsłon. Za te wyniki dziękuję przede wszystkim wam czyli czytelnikom!

Do zobaczenia w 2011 roku i zapraszam oczywiście do czytania Antyweb!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb