Świat

Disqus.com kolejny system komentarzy.

Grzegorz Marczak
Disqus.com kolejny system komentarzy.
3

Nie dalej jak wczoraj pisałem o Intense Debate czyli o nowym narzędziu zastępującym komentarze na blogach (to tylko cześć funkcjonalności). Dziś możemy przeczytać na Mashable.com o nowym serwisie tego typu (który powstaje) czyli Disqus.com. Disqus funkcjonalnie zbliżony jest do Intense Debate...


Nie dalej jak wczoraj pisałem o Intense Debate czyli o nowym narzędziu zastępującym komentarze na blogach (to tylko cześć funkcjonalności). Dziś możemy przeczytać na Mashable.com o nowym serwisie tego typu (który powstaje) czyli Disqus.com.

Disqus funkcjonalnie zbliżony jest do Intense Debate czyli potrafi tworzyć wątki, użytkownicy mogą głosować na najlepsze lub najgorsze komentarze. komentatorzy mogą zakładać konta w serwisie gdzie będą posiadali swoje profile itp.Jedynym elementem jaki odróżnia Disgus od ID jest chyba strona jaką dostarcza z agregowanymi komentarzami. Przykład działającego Disqusa można obejrzeć na blogu avc.blogs.com.


CoComments
będzie musiał włożyć trochę wysiłku i postarać się obronić swoją pozycję jeśli chodzi o serwis do zarządzania i śledzenia komentarzy bo jak widać tematyka ta stała się nagle dość popularna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu