Gry

Zmiany w Destiny 2 dzięki dodatkowi Twierdza Cieni. Zobaczcie, co nowego

Paweł Winiarski
Zmiany w Destiny 2 dzięki dodatkowi Twierdza Cieni. Zobaczcie, co nowego
0

Destiny 2, podobnie jak jedynka to jedna z tych gier, która żyje długie lata. Spora w tym zasługa ciągłych aktualizacji i dodatków. Mimo dwóch lat na karku, nowe rozszerzenie wprowadzi do gry szereg nowości.

Destiny 2: Twierdza Cieni, czyli nowe rozszerzenie do Destiny 2 pojawi się już 1 października. W specjalnym materiale wideo twórcy opowiedzieli o nowościach, które trafią do produkcji.
Dostaniemy nową lokację - Księżyc, którą część graczy na pewno będzie kojarzyć z pierwszego Destiny. Miejscówka została jednak trochę zmieniona. W nowym wątku fabularnym powróci walczący z rojem Eris Morn, który ma odgrywać w opowieści kluczową rolę. Pojawią się też Artefakty, nowe w każdym sezonie. Pomogą one zwiększaniu mocy naszego bohatera. Ponadto zmiany mają dotknąć również system statystyk ekwipunku.

Dzięki dodatkowi dostaniemy nowe mapy do trybu PvP (player vs player), miłośnicy rywalizacji będą mieć więc nowe lokacje do nauczenia się na pamięć.

Przypominam również, że od niedawna podstawka Destiny 2 dostępna jest w modelu free-to-play, czyli za darmo. Dodatkowo od 1 października wersja na PC zostanie przeniesiona z Battle.net na Steam. Producent obiecuje, że przeprowadzka będzie dla graczy bezinwazyjna i nie powinno być problemów z zapisanym postępem.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu