Dell

Dell dorzuca teraz do laptopów nie tylko gry, ale i akcesoria Roccat. Rusza Grabonament II

6

Dell wraca z akcją Grabonament, w ramach której klienci kupujący laptopy tej marki mogą liczyć na szereg dodatkowych profitów. Tym razem oprócz gier jest to również sprzęt marki Roccat.

Nowa edycja Grabonamentu potrwa do 18 marca 2018. Wszyscy, którzy do tej daty zakupią laptopy Dell Inspiron 7577, Dell Inspiron 7567, Dell Inspiron 5577 lub Alienware, otrzymają prezenty. Tym razem ich liczba jest zależna od ceny kupionego sprzętu:

Grabonament S

Dołączony jest do laptopów w cenie do 4599 zł i zawiera:

  • 3 kody, po jednym na miesiąc, na gry z katalogu Digital MUVE.pl, których cena jednostkowa nie przekracza kwoty 249,90 zł,
  • podkładkę pod myszkę ROCCAT Taito Control Gaming Mousepad.

Grabonament M

Dołączony jest do laptopów w przedziale cenowym od 4600 do 5999 zł i zawiera:

  • 3 kody, po jednym na miesiąc, na gry z katalogu Digital MUVE.pl, których cena jednostkowa nie przekracza kwoty 249,90 zł,
  • podkładkę pod myszkę ROCCAT Kanga - Choice Cloth Gaming,
  • myszkę ROCCAT Kone Pure - Optical Owl-Eye Core Performance RGB Gaming.

Grabonament L

Dołączony jest do laptopów powyżej 6000 zł i zawiera:

  • 3 kody, po jednym na miesiąc, na gry z katalogu Digital MUVE.pl, których cena jednostkowa nie przekracza kwoty 249,90 zł,
  • podkładkę pod myszkę ROCCAT Kanga XXL Choice Cloth Gaming,
  • myszkę ROCCAT Kone AIMO - RGBA Smart Customization Gaming,
  • słuchawki ROCCAT KHAN PRO – Competitive High Resolution Gaming.

Jak widać zatem zakres jest bardzo duży, a objęte promocją laptopy należą do różnych segmentów. Znajdziemy tutaj m.in. modele Inspiron 15 z Core i7 oraz GeForce GTX 1050 T, ale też potężne Alienware 17 z 16 GB RAM-u i GeForce GTX 1070.

Akcesoriów Roccata, które są dołączane do laptopów nie trzeba nikomu przedstawiać, bo niejednokrotnie recenzowaliśmy je już na łamach Antyweba. To sprzęt z wyższej półki, za który nierzadko trzeba sporo zapłacić. Dużym plusem jest tutaj na pewno fakt, że ich systemy podświetlenia są zintegrowane z podświetleniem klawiatur w Alienware. Możemy zatem za pomocą kilku kliknięć stworzyć sobie bardzo spójny system RGB wspierający nas podczas grania (poprzez np. pokazywanie poziomu zdrowia za pomocą diod LED).

Akcja trwa od 1 do 18 marca i obejmuje zakupy u partnerów sprzedażowych Della, a więc: Dell.pl, Komputronik, MediaExpert, Media Markt, RTVEuroAGD, Saturn, Sferis oraz X-kom.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: