8

David Hasselhoff stworzył własny serwis społecznościowy

Nie pytam czy znacie Davida Hasselhoffa, gdyż znają go wszyscy. Jest on prawie tak samo popularny jak Chuck Norris choć nie potrafi wykonać kopa z półobrotu. David ma jednak wiele innych talentów. Potrafi biegać w czerwonych slipach po plaży w zwolnionym tempie. Ostatnio natomiast postanowił on udowodnić milionom internautów, że potrafi tworzyć serwisy internetowe. Stworzył […]

Nie pytam czy znacie Davida Hasselhoffa, gdyż znają go wszyscy. Jest on prawie tak samo popularny jak Chuck Norris choć nie potrafi wykonać kopa z półobrotu. David ma jednak wiele innych talentów. Potrafi biegać w czerwonych slipach po plaży w zwolnionym tempie. Ostatnio natomiast postanowił on udowodnić milionom internautów, że potrafi tworzyć serwisy internetowe. Stworzył serwis społecznościowy dla miłośników… siebie.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.davidhasselhoff.com

Zanim David Hasselhoff stworzył swój serwis był jedną z wielu gwiazd posiadających profil w serwisie Myspace. Na blogu aktora przeczytać możemy, że decyzję o opuszczeniu wspomnianego serwisu podjął ponieważ w trakcie swoich podróży po świecie zrozumiał, że jego fani potrzebują własnego, niezależnego miejsca do dyskusji o swoim idolu.

Czy to możliwe, że jesteśmy właśnie świadkami powstawania nowego trendu w serwisach społecznościowych? Czy czas na serwisy dedykowane sławnym postaciom bądź określonym tematykom? Co o tym myślicie i dlaczego jeszcze nie zarejestrowaliście się na Hoffspace?

Źródło wiadomości: theNEXTweb