Mobile

Darmowy Tinder Plus na pół roku dla wszystkich! Podpowiadamy jak to zrobić

Grzegorz Ułan
Darmowy Tinder Plus na pół roku dla wszystkich! Podpowiadamy jak to zrobić
27

Huawei robi co może, by spopularyzować swój sklep mobilny wśród użytkowników smartfonów Huawei, między innymi kusi do tego różnymi promocjami i bonusami związanymi z płatnymi aplikacjami. Z ciekawości sprawdziłem czy aby te promocje nie działają na każdym smartfonie z Androidem. Tinder Plus za darmo na pół roku działa, więc myślę, że inne również. Sprawdzone na Motoroli One.

Tinder Plus kosztuje miesięcznie 79,99 zł, przy zakupie na pół roku cena ta wynosi 279,99 zł, co daje miesięcznie 46,66 zł. Subskrypcja ta pozwala na generowanie nieograniczonej liczby polubień, cofanie złych decyzji jak za szybko przewijacie okienka, 5 superlajków każdego dnia, jeden superboost, czyli 1000x więcej wyświetleń naszego profilu u innych w pobliżu, paszport, a więc możliwość zdefiniowania naszej lokalizacji gdziekolwiek na świecie, no i brak reklam.

Jak aktywować Tinder Plus za darmo na te pół roku? Będziecie potrzebowali do tego smartfona z Androidem i podłączenia do sieci WiFi, jeśli korzystacie z iPhone nie będzie konieczności przekładania karty SIM.

W pierwszej kolejności trzeba zainstalować na smartfonie Huawei AppGallery, aplikację tę pobierzecie ze strony Huawei. Po zainstalowaniu i uruchomieniu konieczne będzie jeszcze doinstalowanie Huawei Mobile Services, zalogowanie się na koncie Huawei i przejście do pobierania Tindera, jeśli jeszcze nie macie na smartfonie.

Po zainstalowaniu Tindera wchodzimy w zakładkę Promocje w sklepie Huawei i kopiujemy kod promocyjny. Teraz wystarczy wpisać w przeglądarkę adres tinder.com/vip/ i na końcu dokleić skopiowany do pamięci kod. Uruchomi się nam strona promocyjna, zatwierdzamy i albo logujemy się na nasze konto Tindera, albo zakładamy nowe. Po zalogowaniu Tinder Plus aktywuje się już automatycznie na naszym koncie.

Jeśli podczas kopiowania kodu promocyjnego będzie Wam wyskakiwał komunikat o nagłym wyłączeniu się HMS, odinstalujcie go ręcznie i ponownie zainstalujcie, u mnie to zadziałało. Miłego randkowania :) i nie zapomnijcie anulować subskrypcji przed końcem okresu promocyjnego. Promocja kończy się 5 października.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu