Ciekawe strony

Darmowy kurs HTML/CSS dla początkujących i zaawansowanych webmasterów

Grzegorz Ułan
28

Za oknem śnieżyca i siarczysty mróz, część z Was spędza go zapewne na poszukiwaniu ciekawych stron czy serwisów. Nam jeden z Czytelników podesłał link do interesującego serwisu, będącego swoistym przewodnikiem po meandrach tworzenia stron w oparciu o HTML i CSS. Zarówno dla początkujących webmaste...


Za oknem śnieżyca i siarczysty mróz, część z Was spędza go zapewne na poszukiwaniu ciekawych stron czy serwisów. Nam jeden z Czytelników podesłał link do interesującego serwisu, będącego swoistym przewodnikiem po meandrach tworzenia stron w oparciu o HTML i CSS. Zarówno dla początkujących webmasterów, jak i zaawansowanych projektantów stron.

Dzielimy się nim z Wami, zwłaszcza, że samo wykonanie serwisu obiecuje rzetelny materiał, z którym zapoznanie się nie sprawi Wam poczucia zmarnowanego czasu. Część dla początkujących podzielona jest na 10 lekcji zaczynających się od zupełnych podstaw tworzenia stron, a kończąc na praktycznych przykładach kodowania.

Całość przygotowana jest w przejrzystej formie. Konkretne przykłady kodowania prezentowane są w czytelnych ramkach z dokładnym opisem użycia w praktyce.

Część dla zaawansowanych użytkowników również podzielona jest na 10 lekcji, z tym, że na tę chwilę dostępne są tylko 3 lekcje. Nowe pozycje będą udostępniane w każdy poniedziałek.

Cały kurs wydaje mi się niezwykle ciekawą pozycją, nie tylko do jednorazowego odwiedzenia, ale jako materiał, do którego można wracać w poszukiwaniu współczesnych i nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu stron. Interesująco na przykład zapowiada się czwarta lekcja, dostępna już w najbliższy poniedziałek.

Darmowy kurs HTML/CSS dla początkujących.
Darmowy kurs HTML/CSS dla zaawansowanych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu