Telekomy

To już koniec „DIL” w Red Bull Mobile, zastąpi go pakiet 100 GB za 40 zł

Grzegorz Ułan
76

Rzecznik Play, Marcin Gruszka zapowiedział wczoraj wieczorem na swoim blogu początek końca bardzo popularnego pakietu w Red Bull Mobile - Darmowy Internet LTE w Play na 30 dni.

Niemal pod każdym wpisem na Antyweb o ofertach naszych telekomów, ktoś polecał ten pakiet dostępny w Red Bull Mobile, niestety ostatni raz będzie można go aktywować do końca października, tak więc zniknie całkowicie na koniec listopada.

Trochę pół żartem pół serio rzecznik Play skomentował ten fakt:

Jak to mówią w Mordorze: Nie ma darmowych lunchy (lunch to czas głównie między 12:30 a 14, kiedy korpo orki jedzą coś tajskiego, chińskiego lub schabowego w możliwie niskiej cenie).

Pakiet ten zastąpi nowa propozycja, a mianowicie - Internet 100 GB w Red Bull MOBILE na Kartę za 40 zł, dostępny on będzie dla następujących taryf - Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na kartę II oraz Red Bull MOBILE na kartę edycja specjalna.

Aktywować go możemy na 3 sposoby:

  • kodem USSD: *111* 911#
  • w aplikacji Play24
  • wysyłając SMS o treści: start.911 pod numer 111\

Rzecznik Play na koniec uczula na karty sprzedawane w internecie, na których to można było aktywować pakiet - Darmowy Internet LTE, od listopada nie będzie to już możliwe.

Źródło: Blog Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile